Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narnia krónikáiban hogy van ez?

A Narnia krónikáiban hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nem olvastam még a könyvet, lehet abban kiderül de nem tudom. Tehát az 1. részben amikor végén kijönnek a szekrényből, a professzor ott várja őket. Sőt amikor Lucy vissza akar menni, azt mondja hogy ott nem tud vissza menni, és már ő is megpróbálta. Az nem derül ki hogy mit csinált ott Narniában?

2013. júl. 29. 11:25
 1/1 lartem válasza:
a filmeket, a könyvek megjelenésének sorendjében adják ki. de sorrendben eddig a 2. a 4. és az 5. jelent meg. Tehát, a boszorkány az oroszlán és a ruhásszekrény című rész, az egész sagaban a második részként jelenik meg. Ahol az első rész a professzor gyerekkoráról, arról hogy a jégkirálynő Jadis hogyan kerül Narniába, és hogy hogyan keletkezik Narnia.
2013. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!