Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatok mennek rtl2...

Milyen sorozatok mennek rtl2 vagy film+?

Figyelt kérdés

Milyen sorozatok mennek rtl2 vagy film+? 13L


vagy is ha megye valami jo amit nezhetek mert fogalmam sincs melyik a legujabb sorzat de joo leGyen :DD



2013. júl. 25. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát elég szar a műsor.

[link]

[link]

A színvonal a béka segge alatt...

2013. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem inkább keress vmi sorozatot és interneten nézd.
2013. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az RTL 2-t nem ajánlom,mert az egész vagy brazil csodasorozatból áll,vagy gyanú árnyékában és hasonló magyar zs kategóriás sorozatokból.A film +-on én igazából a sorozatokat nem nézem,inkább a filmeket,de mondjuk azt sem tudom,azon mennek e egyáltalán sorozatok.Remélem segíthettem.:)
2013. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 valentina200 válasza:

bocs de ez nem az rtl 2 megy de az RTL -en megy minden csütörtökön egy menő sorozat én az elejétő nézem és nagyon király sorozat a neve REVOLUTION


UI.:ha bírod az akciót nagyon tetszeni fog!!!! :) :) :)

2013. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltamm :/

Mert kell velem kotekedni ?? :5 tevedni emberi dolog :p

Valentina , szep neved van . De nem azert mert kotekedtel hanem azert mert az en nevem is az :* es hanykor megy ez a sorozat?

2013. júl. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!