Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan programokat...

Tudtok olyan programokat amelyekkel mi is csinalhatunk sajat rajzfilmet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint pl. Tunderi keresztszulok. Foleg miota meglattam egy rajzot hogy hogy nez ki Timmy felnotten:D Gondoltam kepregeny rajzolasra de az tul sok munka lenne:) Mondjuk olyan progi is jo amibe kepeket szerkeszthetsz meg mint egy igazi kepregenyt XD

2013. júl. 21. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Anime Studio Pro, vagy After Effects, de szerintem ezek túlságosan bonyolultak lesznek.


Viszont ha beírjátok googl-be, hogy "képregényszerkesztő progrma", rengeteg tlálatot fog kirakni, érdemesebb ott keresni, és meglátjátok, mi az, amivel el tudtok boldogulni.


Sok sikert!

2013. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

már photoshopal is csinálhatsz rajzfilmet, de a kockánkénti rajzolás rengeteg időt elvesz, egy folyékonyan,akadozás nélkül animált pármásodperces képsor akár egy egész délelőttbe belekerülhet


én magam nem csinálok ilyeneket, de ismerek emberkéket akik hobbiból gifeket csinálnak és tőlük tudom,hogy több órás meló összedobni azt a pár másodpercet

2013. júl. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat:) Most hogy irod a gif nem is rosszXD Csak hosszu... Az elso pedig: Kiprobalom valamelyiket:D Kell valami unalomuzes a nyari szunetben:)
2013. júl. 22. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!