Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnék doramákat nézni...

Hol tudnék doramákat nézni magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Doramából is leginkább a 14 sai no haha érdekelne.

2013. júl. 18. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A 14 sai no haharól még nem hallottam, és mostnem is fogok utána keresni, mert sietek munkába, de próbáld úgy h beírod a cím mögé gugliba h magyar felirattal/with hungarian subs, indavideóra elég sokat szoktak feltölteni, legalábbis KT fandomban... És NAGYON RITKÁN torrentről is lehet szedni, de még az animeaddicts.hu is hasznos lehet.

Na meg egy csomó fordító csapat létezik, pl sekai.hu, doramamajom.wordpress, etc...

2013. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14sai no haha nincs, de én ezt az oldalt ismerem, hátha tudtam vele segíteni: [link]
2013. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A google a barátom; válogass melyik szimpi :)

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a felirat letöltögetős verziót alkalmaztam eddig is, csak kíváncsi voltam van-e olyan oldal, ahol a videó és a felirat egyben van. ><
2013. júl. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!