Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg akarjuk nézni a Mementót....

Meg akarjuk nézni a Mementót. Nem láttam még. Van egy 14 éves lány; nem kemény ez neki? (Csak annyit tudok, hogy 16 karikás. )

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Zseniális film, semmi olyant nem tartalmaz, amit egy 14 éves lány ne láthatna.
2013. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs benne semmi olyan, amit nem láthatna/érthetne. Az IMDB szülői útmutatóját ( [link] )idézve (igen, nagyon unatkozom:D)


Szex és meztelenség 4/10

-Van benne egy rövid hivatkozás maszturbációra (szerintem egy 14 éves lány még sose hallott róla!) (ez ironikus volt) (ha magadtól rájöttél, hogy az volt, akkor nem szóltam:D)

-Egy ember felbérel egy prostituáltat, de nem szexuális okból

-Egy nőt röviden mutatnak bugyiban és pólóban (tyűha, szerintem még ilyet sem látott)

-Rövid rész, amiben egy férfi fenekét mutatják, ahogy kiszalad a zuhanyzóból (majd takard el a szemét, ha látod a zuhanyzót:D)

-Egy ember nyögéseket hall, ami valószínűleg a szomszéd szexelése

-Több jelenet van, amiben a főszereplőn csak alsógatya van (micsoda erotika!)


Erőszakoskodás/vér 6/10

-Az első jelenetben a film mutat egy megfordított fegyveres gyilkosságot, ahogy egy vastag vércsík visszafelé folyik, vér van a falon és a földön, és utána maga a lövés, amit nem mutatnak.

-Egy ember kijön a zuhanyból (vajon az, amelyiknek a feneke van?), és megtámad egy másikat, dulakodnak, és a 2. ember le lesz ütve egy üveggel

-Miután sértegeti egy nő egy férfi feleségét, felpofozza és behúz neki.

-Egy visszajátszásban egy ember megzavar egy nemi erőszakot, és lelövi az elkövetőjét. Ezután bottal a feje hátuljára ver egy másik támadó, a földre esik, és vértócsa lesz a feje alatt.

-Egy nő öngyilkosságot követ el azáltal, hogy hagyja a férjét, hogy 3 adag inzulint beleinjekcióz

-Mégtöbb jelenet enyhébb erőszakkal


Káromkodás 8/10


Nem venni észre a legtöbbet a történet gyors mozgása miatt, de ez a fő oka, hogy a film R (17 éven aluliaknak nem ajánlják) jelölést kapott.

74-szer van benne a f*ck, 23-szor a sh*t, és gyakran használják még a cock, prick és crap (de csúnya!) szavakat, és a cunt is sokszor benne van. (Ezeket lehet, hogy teljesen kihagyták a szinkronból, ha úgy nézitek, mert szokásuk.)


Alkohol, drog, dohányzás 6/10


-Egy prostituált kokaint szív

-Néhány szereplő iszik bárban, és egy ember mondja, hogy most sör óra van (ha-ha-ha)

-Egyik főszereplő sem dohányzik, de egy embert látunk dohányozni egy jelenetben (húha, most biztos rá fogtok ti is szokni!)

-Az egyik szereplő drogdíler, egy másik megígéri, hogy elad neki 200 ezer dollár értékű amfetamint

-A drogoknak/dílerkedésnek nagy szerepe van a filmben


Verekedés/heves jelenetek 6/10


-Több jelenet is van egy nemi erőszakról/gyilkosságról, van, amelyiket ijesztő hang kíséri.

2013. júl. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HUNPeep válasza:

Ugyanmár:D

én régen 12évesen 18 karikást is néztem és nem fostam össze magamat:DDD

2013. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megnézheti nincs benne semmi OLYAN de nem fogja érteni meg sztem te se a filmet :D
2013. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!