Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jeyne Pool? (Trónok harca)

Jeyne Pool? (Trónok harca)

Figyelt kérdés

A Trónok harcában ugyebár Jeyne Pool Sansa barátnője.


Valahol azt olvastam angolul, hogy Jeyne Pool alias Arya Stark. Szóval ő adta ki magát Aryának?

Nem igazán értettem, nem tudok jól angolul, de akkor milyen szerepe is van neki?



2013. júl. 16. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miután Sansa és Tyrion felségárulásért üldözötté válik, Észak és Deres felé az út nyitottá válik a Boltokonok számára. Roose, hogy így erősítse meg hatalmát, szemet vet Aryára (aki az északiak szerint Királyvárban túsz), hiszen Sansa után ő jön az öröklési sorban.

Viszont a Lannistereknek fogalmuk sincs, mi van az igazi Aryával így rögtönöznek, hogy ne rontsák a kapcsolatot a szövetségesekkel. Viszont Északra mégsem küldhetnek akárkit, mert hamar lebuknának.

Petyr ezért előáll azzal az ötlettel Tywinnek, hogy a deresi Jeyne-t küldjék haza, mint Arya Stark. A lány meg beleegyezik, mert nagyon mást választása nincs. Szóval vele esküszik meg Ramsay a varsafánál.

Na persze Roose gyanakodik, ezért Theont próbálja felhasználni arra, hogy leellenőrizze a lány származását (a kérdezz-feleleken simán átmegy, mivel ő is Deresben nőtt fel). Theon persze tudja, hogy ő nem Arya, de nem árulja be, mert akkor Ramsay megölné.

2013. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*Illetve szerintem mindenképpen elküldték volna az ál-Aryát a Boltonoknak, csak így még többet szakítottak vele.


Ramsay viszont egy vadállat, az északiak meg nem tűrik, hogy Lord Stark lányát bántalmazzák. Szóval lesznek események ott is.


Ja és Stannis is úgy hiszi, ő az igazi Arya és el akarja küldeni Jonhoz a Falra. Ott persze simán lebukna, de legalább ők nem ölnék meg érte. :D

2013. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :D Tök jó ez a csel, bár kíváncsi lennék, hogy az igazi Arya mit gondol(na) erről :P
2013. júl. 16. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem hallott róla, hogy feleségül vette Ramsay Bolton. :D


Amúgy Theon szerint rossz ötlet volt, mert Jeyne kicsit idősebb, másrészt az igazi Arya szembeköpte volna Ramsay-t. xD

2013. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az tuti xD

Amúgy ez melyik könyvben volt?

2013. júl. 16. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Sárkányok tánca
2013. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 16. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:

spoiler!! kérdező ne olvasd el, bocsi az offért.

Stannis nem meghalt deres ostromában? most akkor nem értem miért irjátok h el akarja küldeni, bocsi h itt spoilerezek ,de asszem igy emlékszem h ramsay küldött levelet h megölet stannist. vagy lehe th én vagyok a hülye, de javitsatok ki kérlek:D

2013. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Spoiler:

Igen, azt írta.

Viszont az új Theon fejezetben (The winds of winter) él. (még)

Szóval a levélben valószínűleg hazudott.

2013. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi :)
2013. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!