Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler! Trónok harca könyvbe...

Spoiler! Trónok harca könyvben Qyburn milyen kísérleteket végez? Olvastam a könyvet de nem tesz róla említést vagy nem tartok ott csak nagyon kíváncsi lettem.

Figyelt kérdés
Ja és sandor cleagne (véreb) és Gregor cleagne (Hegy) meghalnak? mert Brienenek mondja 1 pap hogy sandor meghalt.

#harc #Trónok harca #game of throns
2013. júl. 16. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Embereken hajt végre kísérleteket, úgy, hogy még élnek. Cersei az egyik hölgyét is átadja neki és amikor meggondolná magát, a mester már mondja neki, nincs olyan állapotban, hogy jó ötlet lenne.

Gondolom boncol, csonkít és valami gonosz mágiát gyakorol.

Gregort valószínűleg visszahozta (vagy legalábbis valami használja a testének megmaradt részeit). De ez még konkrétan nem derült ki.

Talán a következő könyvben Cersei tesz egy látogatást ott, ahol dolgozik. Akkor majd megtudjuk.


Sandor meg szerintem halott.

2013. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sandor valószinűleg halott, és van egy óriási fehérköpenyes most, lehet h visszahozta valahogy a Hegyet,
2013. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondta Qyburn,h a mesterek foglalkoznak a halállal, tehát betegségekkel stb. amikbe belehalnak az emberek, és ő fordítva gondolkodott, tehát nem azon h hogy meg miért halnak meg, hanem h miért élnek vagy vmi ilyesmit (tehát feltámasztás-szerűség), asszem 4. könyvben. Ezután mikor haldoklott a Hegy, akkor egy a Hegyre jó őáncélt készíttetett és azt mondta Cerseinek,h elkészít neki egy legyőzhetetlen bajnokot, akit em gis csinált és megtették az egyik testőrnek,h Cerseinek ha harc általi ítéletet hirdetnek akk azt választhassa bajnokául. Szal gondolom Qyburnnek sikerült feltámasztani vmien módon és formában a Hegyet.


A Véreb meg nemtom ki fog-e vmikor egyértelműen derülni,h halott vagy sem. A pap mondta Briennenek h eltemette, de akkor is furcsán beszélt a Vérebről és szánta, sajnálta őt. Aztán ott volt a Briennetől is nagyobb darab sírásó, akinek az arca el volt rejtve, szal lehet h ő az, mert "hiába" szenvedett olyan súlyos sérüléseket, a pap aki rátalált és később elmondta Briennenek, az vmi nagy gyógyító.

2013. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi én is kivi vok varjakat olvasom 600. oldalon vok de csak említést tettek gregorról
2013. júl. 17. 15:53
 5/5 anonim válasza:
Qyburn amennyire én tudom a betegségek kialakulása után nyomoz hogy meg lehessen őket előzni (élő embereket csonkít és fertőz meg hogy kísérletezzen rajtuk) Plusz ugye ezt ötvözi a fekete mágiával. Ser Erős Robert (ez az a nagy testőr) meg szinte biztos hogy a Hegy mert Kevan Lannister fejezetében említik hogy ezt mindenki tudja de senki nem mondja ki nyíltan. A Véreb meg szerintem nem halott még az is lehet hogy ő a sírásó :D Ja meg Qyburn az elmébe is bele mászik de azt már nem igazán tudom
2013. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!