Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem vettem észre ezt...

Csak én nem vettem észre ezt a Deanes meg Castieles dolgot az Odaátban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, meg itt is láttam pár kérdésben, hogy nem csak baráti viszony van köztük. Én pedig hiába nézem, bármennyire is akarom, nem tudom észrevenni az erre utaló jeleket, pedig ezek szerint van. És hallottam valami olyat, hogy elvileg a színészek is nyilatkoztak valamit erről.

Van valaki rajtam kívül, aki így vélekedik vagy csak én vagyok ilyen szűk látókörű? :D



2013. júl. 17. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szűk látókörűség kérdése szerintem, én elég nyitott vagyok az ilyenekre, de a Winestet (Sam/Dean) egyáltalán nem látom, pedig rengeteg ember szerint az is ott van.


Van, aki nagyon eltúlozza. Azt biztosnak tartom, hogy ha Cas női porhüvelyt (így hívják magyarul?) választ, akkor már lett volna Deannel valami köztük. De az már durva, amikor valaki csak arra koncentrál, mintha valami szappanopera lenne a sorozat. Igazából a barátságuk lényeges dolog, hogy mennyit fejlődött a negyedik évad óta, Castiel mennyivel emberibb lett, de ugyanúgy szereti Samet, mint ahogy Deant.


A színészek egyébként inkább elpoénkodják a dolgot :)

2013. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, elírtam az előbb, *Wincest
2013. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hunbula ***** válasza:

Lol az SPNes subredditen is mindig erről megy a vita :D


Szerintem túl sok embernek lódult meg a fantáziája ezzel a dologgal kapcsolatban. Merthogy én sem látom "ezt a Deanes meg Castieles dolgot". Alapból, hogy Dean, hát nála heteróbbat nehezen találhatna az ember. Castiel pedig, mint angyal, alapvetően nem kellene, hogy ilyen dolgok iránt érdeklődjön (nekem már a Meges pizza-man dolog is érthetetlen volt pl). Semmi bajom nincs azzal hogy egy sorozatban vagy filmben egynemű pár legyen, vagy ilyen karaktereket akarjanak összehozni egymással a rajongók,de könyörgöm ennél nagyobb OOC nincs szerintem mint Castiel és Dean.


Az addig oké, hogy ők közel állnak egymáshoz, barátok, együtt harcolnak. Hogy ezt egyesek miért nem tudják anélkül elképzelni, hogy nagy piros szivecskék ugrándozzanak közben a rózsaszín fellegeken, na szerintem az az érdekes. És mindig olyan alaposan és harciasan védik az igazukat, teljesen olyan, mintha nem is ugyanazt a sorozatot néznénk.


Csak remélem, nem emelkedik ez is a fanservice magasságába.

2013. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, hogy említed Meget, én néhol már-már azt hittem, hogy köztük lesz valami. XD Bár elég furcsa lett volna....
2013. júl. 17. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló jól megfogalmazta hogy mit érzek ezzel kapcsolatban.Ahhoz hogy két ember közti kapcsolat szoros és jelentős legyen NEM.KELL.ROMANTIKUSNAK.LENNIE.

Nekem sincs ellenemre hogyha két férfit látok együtt,de hogy minden egyes képkockában romantikát meg szívecskéket látnak az már kiborít.A nem nem számít.

Egyébként ha végül canon lenne,nem zavarna,tényleg nekem is voltak pillanataim mikor azt gondoltam hogy na,most le fogják teperni egymást,és egyébként látom a pár szépségét és dinamikáját,meg ami a legutóbbi fináléban történt az kicsit feloldott engem(nem mondom mi volt,nem biztos hogy tartotok ott)kicsit nyíltabb lettem.

A Wincest mellett én azt az érvet hallottam,hogy olyan közel voltak egymáshoz egész életükben hogy egy ilyesfajta kapcsolat kialakulása csak egy a sok határ közül amit átlépnek.Igazából ez szerintem nem hülyeség,látok benne igazságot,meg valahol tényleg megható,és még ha testvérek is,azért közel sem ez a legdurvább dolog amit látni lehet ebben a sorozatbanXDA finálé efelé a pár felé is megpuhított egyébként,komolyan,nézzétek végig a sorozatot,a 8. évad finálé nagyon odab*sz! :D

Egyébként én tényleg el tudnám képzelni Deant biszexuálisként.Most nem a nemiszervek meg a hűdemacsó attitűd a lényeg,hanem az hogy Dean érzelmileg elég nyílt ahhoz hogy ÚGY is szeressen valakit anélkül hogy a nemet középpontba helyezné.Ez Dean.

De kitartok amellett hogy senkinek sem kell d*gnia a másikat ahhoz hogy szeressék egymást.

Egyébként én is kedveltem Meget,magát a karaktert,meg azt is ahogy Castiellel kezelték egymást.Kár hogy végül nem lett semmi:/ Meg nagyon király volt,és jó lett volna egy kemény női karakter,aki életben is marad:D Bár így is ő az

aki legtovább bírtaXDJó voltál Meg!

Nagyon várom a 9. évadot,sokat ígértek,és jókat:D

GABRIEEEEEEEL!!!

2013. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* #3 ÉS #1 válaszoló :D
2013. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen Dean meg Castieles dolog.. Nem értem miért néz mindenki ebbe olyan sok mindent. Két fiú nem lehet barát? ez olyan mintha két barátnőre azt mondanák hogy lezbik.
2013. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az.
2013. aug. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!