Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaátban mik voltak azok a...

Az Odaátban mik voltak azok a dolgok, amiket a colttal nem lehetett megölni?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem pontosan, három vagy öt dolog volt? Láttam mindegyik évadot, de nem emlékszem, hogy említették volna. Tényleg nem is említették, vagy csak nekem hagyott ki az agyam? XD

Köszi :)



2013. júl. 17. 04:24
 1/8 hunbula ***** válasza:
Öt ilyen dolog van, könkrétan nem említették. Tudjuk hogy az egyik az ördög, valószínűleg a halál és Isten is benne van az ötben, de konkrétan nem hangzott el, hogy mi a másik négy.
2013. júl. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lucifer biztos, a másik négyre pedig azt a négy "lovast" tippelném (Halál, Hááború, Éhínség, Pestis) monsjuk Istent se hiszem.
2013. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, és a leviatánok, azok csak lefejezéssel haltak meg, akkor gondolom rájuk se hatott a colt, nem?
2013. júl. 17. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy kipróbálták-e rajtuk, de meg merném kockáztatni, hogy nem működik. Crowley-n próbálták már?
2013. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Crowleyen nem emlékszem én sem, hogy próbálták volna...

Viszont eléggé szarvashiba lett volna, ha pont a coltot nem próbálják a leviatánok ellen, nekem az lett volna az első dolgom.

2013. júl. 17. 10:40
 6/8 hunbula ***** válasza:
Crowley tulajdonképpen egy sima démon, csak nagyon jó a marketingje. Szerintem őrajta működne.
2013. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

istent

Lovasokat

Lucifert

Szellemeket { onnan ki indulva hogy nincs testük csak a semmibe lőnének vele}

2015. okt. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Isten

Lucifer

Eve

Leviatánok

Halál

2016. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!