Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Bones (Dr. Csont)...

Melyik Bones (Dr. Csont) felirat a jobb?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé rákaptam erre a sorira és most végeztem a szinkronos részekkel, úgyhogy jöhetnek a feliratosak, de az S08-at ketten is lefordították.

Queen of the Lab nevű fordító már végzett az évaddal, de a zbsub & Zayl páros még nem, viszont ha a páros a jobb, akkor várnék is, de ha Queen, akkor letöltöm azt. Persze tudom, hogy a hosszupuska a minőségi feliratok gyűjtőoldala, de az nekem semmit nem jelent, ha onnan származik a felirat, mert sokszor jártam már úgy, hogy az ottani fordító stílusa nem illeszkedett valahogy az általa fordított sorihoz, más, külső fordítóé jobb volt, és ugyanolyan minőségi munkát végzett. Szerintetek melyikkel járok jobban? Köszi előre is, igen, ráérek, hogy ilyen gondjaim vannak. :)


2013. júl. 15. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Queen of the Lab felirataival néztem a sorozatot, szerintem ő is nagyon jó fordító :) :)
2013. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Queen of the Lab :) [link]
2013. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, vele kezdtem el végül, és nagyon jó!
2013. júl. 22. 20:31
 4/4 Fannyika98 ***** válasza:
Queen of the Lab :D Őtet szeressük :) Nagyon jó!
2013. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!