Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Édesanyámmal ketten néznénk...

Édesanyámmal ketten néznénk valami vicceset, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem ezer éves vígjátékra gondolok, inkább valami frissebbre, ami az idősebb korosztálynak is vicces azért. (Ergo nyilván nem Amerikai pite-stílus:)) Mondjuk egy csajosabb film jó lenne, esetleg ilyen Elvált nők klubja-szerű..

2013. júl. 12. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gintama ?
2013. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, én már-, ő meg még nem pisil ágyba, úgyhogy ez talán nem az a kategória, amit keresek, köszi.:P
2013. júl. 12. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Innen látszik hogy azt sem tudod mi, csak a google képkeresőjébe írod be és egyből leszólod. 24évesen mondom hogy sokkal jobb mint az amcsi vígjátékok.
2013. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudom, de nem is érdekel az ilyesmi. Szerintem ezt el kell tudnod fogadni. Vagy...akarsz beszélni róla..?:D;) Áh, mindegy, nem véletlen csak tanultam a pszichológiát...mert én nem. End of story, next please!:) Ja és nem csak amcsi vígjátékok vannak, sőőőt..
2013. júl. 12. 23:47
 5/7 anonim válasza:
Minden végzet nehéz? Nem nagyon szeretem a vígjátékokat, de ez az egész családnak tetszett:D
2013. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó tipp, csak már láttuk, többször is.:)
2013. júl. 13. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyával mi 100x megnéztük a Fogtündér-t dwayne johnson játszik benne. Nagyon jó, mi besírtunk rajta! Ajánlom :)
2013. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!