Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lett volna a...

Szerintetek mi lett volna a reakciója Szulejmánnak? Többi lent

Figyelt kérdés
A tegnapi részben (29.rész) mikor Szádika megy Szulejmánhoz és Szulejmán megkérdezi, hogy honnan származik, Szádika azt mondta, hogy a Duna közelében erre a szultán rákérdezett, hogy magyar-e Szádika azt mondta, hogy bulgár (bocsánat,ha rosszat mondok illetve írok^^"). Szerintetek mi lett volna Szulejmán reakciója ha Szádika azt feleli neki, hogy magyar?

2013. júl. 11. 10:35
 1/5 anonim válasza:
Bocs, hogy nem tudok értelmes választ írni, de ezen én is elgondolkodtam. Lehet hogyha bevallotta volna, hogy magyar megkérdezte volna minek jött Törökországba. Gondolom kitalált volna arra is valamit. Csak nem mondta volna, hogy azért jöttem mert bosszút akarok állni azzal, hogy megölted a vőlegényem.
2013. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért egyébként magyar?
2013. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szádika azaz Viktória magyar. Viktória a magyar neve. Csak muzulmán lett, ezért a Szádika nevet kapta.
2013. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem is tudtam :)
2013. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Száva mellett bolgárok évszázadokkal előbb éltek, mint Szulejmán uralkodása. Látszik, hogy Szulejmán nincs képben teljesen a Száva-vidékkel, alias a török respect a török sorozatíróknak :D de javítsatok ki, ha nincs igazam
2013. júl. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!