Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, jogos volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jogos volt a csaj reakciója? Nem lőtt túl a célon egy kicsit?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hogy kamu a kép, de tegyük fel, hogy nem. Szerintetek jogosan csinálta a csaj azt amit csinált? Egy facebook beszélgetésből állítólagosan kiderült megcsalás tényleg jó ok, hogy több százezer forintos károkat okozzunk a másiknak?


2013. jún. 23. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bosszú mindig rossz ötlet, legyen szó akármiről. Ha a másik fél egy r*hadék is volt, nem kell lesüllyedni az ő szintjére.
2013. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos kamu.


De ilyen rondán hogy írhat valaki...

2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy kamu-e, hanem a véleményed. Egyébként az én kézírásom rondább.
2013. jún. 23. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvastam. Nagyon ötletes. :D

Igy kellett volna nekem is!! Szerintem nem lőtt túl a célon aki megcsal az megérdemel mindenféle büntetést. Ha elmondta volna őszintén akkor talán nem ez a vége. Miért okozott ezzel több százezres kárt??

2013. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az xbox játékok 5-10000-be kerülnek, egy átlag játékosnak azért 10-12db biztos van belőlük. Egy normális tévé 50-100000-nél kezdődik. Használható laptopot 120-150000 alatt nem kap az ember. Illetve de, csak az amolyan semmirevaló minőség, nem vesz olyat senki. Egy komplett ruhatár meg... nos az sem olcsó dolog. Ha így szétpakolta a dolgokat, 99% hogy mindent elloptak.


Lehet hogy kamu a kérdés, de egyes nőkre tényleg jellemző, hogy ilyen helyzetekben valamiért minden ítélőképességüket elveszítik, képtelenek lesznek felmérni a helyzetet. Persze, vérge.ci dolog a megcsalás, de egy ilyen bosszú egyszerűen nem egyenértékű vele.


Csak azért filózok rajta ilyen komolyan, mert tényleg hallok hasonlókat az ismeretségi körömből, ahol a megcsalt csaj igen kemény anyagi károkat okoz. Bezzeg ha a csaj csalta volna meg, nem vágom, mit szólt volna egy hasonló után.

2013. jún. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!