Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az az anime amit egy...

Melyik az az anime amit egy depis embernek ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ahol a történet a szórakoztató, pszichologikus, jó hangulatú stb. mellett nem depis.

Nincs benne féltékenység, bosszú, megaláztatás, szomorúság, tragédia stb. épp az ellenkezője és ne csak a vége legyen jó.

Nagyjából a School Days (TV) ellentétét keresem :D

ja és nem egy bolond ecchit keresek, a komolyság az maradjon meg. :)


2013. júl. 10. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés, de ha depi ellen keresel valamit akkor inkább oylan keresnék amin rengeteget lehet mosolyogni és röhögni, mondjuk ez nem feltétlen anime k gyakori tulajdonsága.
2013. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Juuni Kokuki

Seirei no Moribito (esetleg más fantasyk, azok feldobnak)


Great Teacher Onizuka (nem ecchi de befostam 1-2helyen a röhögéstől)

Gintama , legnagyobb troll anime, ezen is belehet fosni a röhögéstől.

bármilyen jobb fajta vígjáték.

Binbougami, Beelzebub.


Komolyból is tudnák pár zseniális dolgot mutatni, de sajnos azok erősen tragédiák, a Code Geass és a One Outs kivételével

2013. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Great Teacher Onizuka. Tökéletes a feltételeidnek, én is ezt tudom ajánlani.
2013. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Death Note talán..
2013. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az biztos nem
2013. júl. 16. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. :D Az Amagami ss erre tökéletes. Nem kell tovább keresnem. :)
2013. júl. 19. 02:25
 7/7 GerIta ***** válasza:

Esetleg a Fullmetal Alchemist, amiben habár van egy kis szomorúság, azért nem az kapja a főszerepet. Nincs benne egy jó ideig kibontakozott szerelmi szál.

Tudnám még ajánlani a Hetaliát, ami egy több évados anime. Személy szerint imádom, vicces, de rövid. Egy-egy rész 5 perces, abból 1 perc kiteszi az endinget. Az első évad a Hetalia Axis Powers. A máodik a H. World Series, a harmadik pedig a The Beautiful World.

Emellett még a Acchi Kocchi is jó a szempontjaidból nézve. Szerelemről szól, és 100%-ig a szempontjaidnak megfelelő.

Kaichou wa maid sama, az utolsó, amit mondanék. Angol címe a Class Presienet is a Maid. Szintén love sztorija van, a főszereplő sarokba szorul, egy kellemetlen helyzetnek köszönhetően. Érdekes, de nem bontakozik ki a szerelmi szál, így még a végén is hagynak egy kis homályt, hogy összejönnek-e, vagy ez egy reménytelen felső-középiskolai románc marad.

2014. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!