Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen durva a Fűrész című film?

Mr.ember kérdése:

Milyen durva a Fűrész című film?

Figyelt kérdés
Milyen jelenetek vannak benne? 1-töl 10-ig milyen durva? Körülbelül miröl szól?
2013. júl. 8. 19:12
 1/6 Lord Keri ***** válasza:

Az első részt jellemezném, én elég sok horrort néztem, így durvaságra maximum egy 6-ost tudok adni, viszont a sztori az 10-es!


Elmesélni szerintem nem nagyon lehet anélkül, hogy az ember ne árulja el a csattanót!


Ha szereted a horror műfajt akkor ez egy kihagyhatatlan film. A többi részt már nem igazán ajánlom, de az első rész szerintem kötelező darab!

2013. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem durva, olyan 10/5. Nyilván óvodás csoportal nem kéne megnézetni de nem vészes. A sztori tényleg jó, szerintem remek film. Horrornak van elkönyvelve de én inkább thrillernek tartom. Félelmetesnek nem mondanám. A lényeg annyi hogy egy csávó összegyűjt néhány embert és eljátszadozik velük hogy megtanítsa őket az élet fontosságára. A címben szereplő ezköszt nem éppen szépen használják fel. A végén pedig van egy nagy csattanó de nem akarok többet elárulni. Nézd meg, jó film:D
2013. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a durvaság 10/5 már előttem leírták hogy miről szól de nagyon jó film,az összes része,nekem az egyik kedvenc horrorom
2013. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK, köszi a válaszokat majd megnézem :)
2013. júl. 8. 23:10
 5/6 anonim válasza:

1) Nézd meg a Fűrész 2-őt, az eleje brutális, de a többi meg már baba regény :)

Arról szól, hogy van egy kirakós gyilkos, aki embereket szed össze, majd olyan játékot indít el, ami időre megy, és az áldozat életén múlik. Ha akarod, a Fűrész 2-nek elárulom, hogy miről szól az eleje :)

2013. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 isubacsikisfia válasza:

13 éves vok szerinted megnézhetem?

Szeretem a triller műfajt és érdekel a film

csak a végtaghullást nem nagyon...mindegy ha megnézhetem

írj vissza

2013. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!