Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy Dumbledore meleg?

Figyelt kérdés
Láttam egy interjút, amibe az írónő (J.K. Rowling) azt mondja, hogy Dumledore meleg

2013. júl. 3. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Na látod ez egy jó kérdés. Sok korlátolt elméjű emberrel ellentétben J.K. Rowling jól tudta, hogy meleg emberek is képviselhetnek értékeket. Magából a könyvsorozatból nem derül ki egyértelműen, hogy így van, viszont az írónő interjújának szerintem érdemes hinni.
2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan onnan lehet tudni, hogy meleg, hogy az írónő maga mondta. Azért ő már csak tudja, hogy a saját karaktereinek milyen a szexuális orientációja, elvégre ő találta ki őket!
2013. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
mi a kérdés? :D Rowling azt mondta, h meleg, akkor meleg. nincs ilyen h honnan lehet tudni. mondta és kész.
2013. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
miért kéne valahonnan tudni a könyvből? nem csak akkor meleg Dumbi, ha lesmárolja Hugridot :D
2013. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

A 7. részből derül ki. A könyvben amikor leírja, hogy egy barátjával, Grinwalddal együtt tervezték, hogy a kiírtják a muglikat, miután pár mugli megölte a testvérét.

Grinwald-tól nyerte el a bodzapálcát miután sikeresen legyőzte varázspárbajban. Azután lettek barátok.

A könyv írója azt említi, hogy míg Dumbledore érzelmeket táplált felé, Grinwald nem viszonozta.

2013. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Amikor Bartemius Kuport elkapják, akkor azt írják, hogy árad belőle a "perzselő erő/tűz" vagy valami hasonló!

Vagy amikor az inferusokat tűzzel üldözi el! X)

2013. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyeneket mond pl.: "Gyengéim a kötésminták" meg még hasonlók.

De én pont ettől bírtam annyira. Olyan kár hogy meghalt. :'(

2013. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6. Válaszoló; Dumbledore van, volt, lesz ÖRÖKKÉ! :') 
2014. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem is a Gellert Grindelwaldos részek, amik kicsit erre utalnak. Mondjuk èn a könyvet legalább 100x, ha nem többször olvastam, de soha nem voltam úgy vele, hogy meleg lenne. Grindelwalddal csak barátok voltak, nekem ez jött le. A hetedik részben, amikor ugye ez kiderül és vannak a történetek, fontos volt a kettejük közötti érzelmi kapcsolat, de én nem mondanám ki kifejezetten, hogy azért, mert esetleg meleg lett volna. Inkabb a nagyobb jóért volt ott a vezető érzelem
2014. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

A könyvekből és filmekből nem derül ki.


Egyszer olvastam, hogy bele akartak tenni a hatodik részbe egy olyan jelenetet (mikor Ron a gyengélkedőn van), ahol Dumbledore azt mondja, hogy fiatal korában ő is szerelmes volt egy lányba. Ott mondta először Rowling, hogy töröljék azt a sort, mert Dumbledore meleg volt. Én magamtól sosem következtettem volna erre, pedig "párszor" olvastam a könyveket.

2014. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!