Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem nagyon jó...

KAMUI kérdése:

Mondanátok nekem nagyon jó ANIMÉKET? Olyasmire gondolok mint a NARUTO, BLEACH ilyesmi kategóriában

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 07:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
Az egyik kedvencem a Death Note volt , de még jók pl. Soul Eater, Full Metal Alchemist ,Devil May Cry.
2013. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Dragonball, yu yu hakuso, Deaht note, Slayers... Ezeket megnézed másképp fogsz gondolni erre két animére...


Attack on Titan most egész izgi új animék közül.

2013. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Naruto meg a Bleach mint nagyon jó ? Are you Fu*king kidding me ?


Ha nagyon Shounen-t akarsz nézni , One Piece , Hunter x Hunter (2011) , Claymore . Címben említett 3at rongyá veri .

2013. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a narutot szeretem, a bleach-t is bár egyhatalmas nagy marhaság, de azért izgalmas, na de, hogy válaszoljak: one piece, fairy tail (Ez a kedvencem ^^), fullmetal alchemist, hunter x hunter,
2013. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood, csak és kizárólag :) a sima FMA elkanyarodik a mangától, és rosszabb irányba.


Emellett meg tényleg nagyon ígéretes az Attack on titan.

2013. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ok majd megnézem ezeket kösz
2013. júl. 1. 12:49
 7/17 A kérdező kommentje:
A Death Note nekem is a kedvencem csak onnantól már nem volt valami jó amikor L meghalt
2013. júl. 1. 12:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj meg de a Naruto meg a Bleach, mint nagyon jó animék....hááát..na mindegy, vannak kinek az tetszik, csak vannak jobbak is.

Shingeki no Kyojin/Attack on Titan most nagyonnagy sláger az animések körében, bevallom én is szeretem.

Fairy Tail is megállja a helyét

Yu Yu Hakusho

Fullmetal Alchemist

Ao no Exorcist

Deadman Wonderland (H kicsit véresebb, harcolósabb és nem mellesleg kicsit pszichopata animére vágsz)

2013. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Attack on Titan pont ma néztem meg :)

Hetente jönnek ki majd a részei?

2013. júl. 1. 21:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Az Attack on Titan-nak minden hét vasárnapján jelenik meg új része.
2013. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!