Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaát című sorozat félelmetes?

Az odaát című sorozat félelmetes?

Figyelt kérdés
És vannak benne olyan feszült részek, mikor tudjuk h vmi ijesztő fog jönni?
2013. jún. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan max a szereplőkért féltem, de persze, vannak benne ijesztő részek, hiszen szellemekről, démonokról, stb szól.

Az első pár évad számomra inkább ijesztő volt, utána már mindig csak a szereplőkért lehet félni.

Persze emberfüggő, hogy mitől félsz, milyen típusú horrorfilmek ijesztenek meg, hiszel-e a városi legendákban (van egy rész Bloody Mary-ről is pl )

2013. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%
Első és a második évadban vannak inkább félelmetes részek, mivel ezek kül. szörnyekről szólnak pl szellemek stb. De a további évadok egyáltalán nem, mivel a kezd ténylegesen kibontakozni a sztori és a részek teljes mértékben egymásra épülnek, nem úgy, mint a sorozat korai szakaszában, amikor szimplán levadásznak pár lényt. Az 1. évad a legfélelmetesebb, utána egy másik utat kerestek-ami nagyon jó, de a 6. évad után csak keresi önmagát a sorozat-.
2013. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 13 évesen kezdtem el nézni. akkor letöltöttem az 1. évadot, elkezdtem nézni, de eléggé féltem tőle. a bloody mary-s rész után le is töröltem az egészet. ha nem bírod a horror filmeket, szerintem ne kezdd el nézni
2013. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első évadban Bloody Mary-s rész volt a legfélelmetesebb, az se nagyon durva. Mondjuk én konkrétan a 7. évadban a leviatánok miatt féltem, ők ijesztőek voltak. Nem a félelemkeltésre megy ki ez a sorozat, nem horror. Meghalnak emberek, vannak szörnyek, szellemek, rémek, ha ezektől félsz, ne nézd. DE inkább a szereplőket félted, hogy mi lesz velük.
2013. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki említi a Bloody Marys részt:)

Én rettenetesen félek a horrorfilmektől, de annyian ajánlották az Odaátot én meg annyira unatkoztam, hogy elkezdtem nézni, de nekem nem volt ijesztő. Lehet, hogy csak jól bírom nem tudom.. Nagyon jó volt a Bloody Marys rész, de nekem nem volt annyira ijesztő.

Az első évadban tényleg sok ilyen van, párszor volt, hogy én is azért megijedtem, de amúgy szerintem simán nézhető. meg lehet szokni ezeket a szellemes-démonos dolgokat, meg hát gondolj arra, hogyha valami szellem van, hogy nem fog bántani, mert ők már levadászták..:D

2013. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!