Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liarsben miért...

Pretty Little Liarsben miért nem jelentik fel a lányok A-t?

Figyelt kérdés
Megnéztem 1 évadot és a másodikból pár részt, de nem hiszem, hogy tovább fogom nézni, mert full értelmetlen dolgok vannak benne. Komolyan... mind a 4-en kaptak tőle SMS-eket meg emaileket, illetve volt a divatbemutatós dolog a 2. évad elején... Egy ilyen zaklatót biztos simán lenyomoz a rendőrség. Meg mikor még azt hitték, hogy Ian a gyilkos (mikor Ian pont belépett a szobába mikor nézték), azonnal rohanniuk kellett volna a rendőrségre, de minimum készíteni egy másolatot. Ennyire nem lehetnek hülyék, hogy berakja a szekrénybe a laptopot már nem emlékszem melyik csaj. Meg az, hogy A olyan dolgokat is felhasznál ellenük, amikről nem is tudhat. Mint pl mikor Ariát az Ezrás viszonnyal fenyegette. Jó sorozat lenne, de nagyon sok hiteltelen dolog/esemény van benne.

2013. jún. 30. 12:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az Ianes dolognál a videóra gondoltam, csak kimaradt véletlenül a mondatból.
2013. jún. 30. 12:38
 2/21 Alkonyat-Vámpírnapló ***** válasza:
Ha elmondanák A-t a rendőrségnek egy csomó olyan dolgot is el kéne magyarázniuk nekik amikről jobb ha nem tud senki. Ha te ezt nem érted te vagy az értelmetlen dolog. :)
2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Húha, egy rossz fiúval/lánnyal van dolgom azt hiszem.... :D Miért kell engem fikázni? Igazam van... És képzeld, tudom, hogy nem szeretnék, ha a rendőrság rájönni bizonyos dolgokra pl. a Jenna-ügyre, és igaz, hogy ha feljelentik A-t, sokat veszítenek, de ha nem, akkor még többet veszíthetnek, csak nem a törvény, hanem A miatt...
2013. júl. 1. 12:19
 4/21 A kérdező kommentje:
*rendőrség rájönne
2013. júl. 1. 12:20
 5/21 anonim válasza:
Figyelj...Ha feljelentenék a rendőrségen nagyonbb dolgokat veszíthetnek mintha maguk oldanák meg...Ariáról és Ezráról pedig azért tud, mert ha esetleg nem emlékeznél az első évad végén mutatták hogy A figyeli a lányokat, videóra is vette mikor Spencer-ért elmentek a rendőrök. Ezt pedig már a lányok is sejtik hogy figyeli őket. Az sms-eket meg amikor megnyitják láthatod hogy ismeretlen számról küldik nekik nem tudnák lenyomozni. ha meg mégis akkor a lányok is jó nagy bajba keverdnek, kiderül aria és ezra kapcsolata ezra mehet börtönbe kiderül a jenna dolog a lányok mehetnek börtönbe...érted? ha nem akkor még nem nőttél fel igazán ehhez a sorozathoz.
2013. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
előző! Egyetértek a kérdezővel sok mindenben. Am nem hiszem h a csajok börtönbe kerülnének a jenna-ügy miatt. Elvégre Tob sem került börtönbe. Másrészt Ali tette, ezért rákenhetnék. Amúgy Jenn mint nem jelentette fel őket Ali halála után? Ali fenyegette meg a videóval. A halála után volt egy idő amikor senki sem tudta h hol van a video. Tehát sok a logikátlan dolog de ezek mellett imádom!!!
2013. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. válaszoló köszi :) Én is szeretem, csak nem értek néhány dolgot. Meg mikor az első évadban Ian pont belépett, mikor a videót nézték, és nem csináltak a file-ról másolatot.... Illetve még ezek után is sok felelőtlen dolgot csináltak, ami miatt veszítettek is el bizonyítékokat, holott tudják, hogy A követi őket és kihasználja a pillanatnyi gyengeségüket. Amúgy jó sorozat tényleg :)
2013. júl. 5. 10:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, asszem egy hullámhosszon vagyunk, én is most tartok a második évad elején, és pont ezen gondolkodtam, hogy miért nem szólnak a zsaruknak :D

Szerintem már akkor kellett volna feljelenteniük, mikor az első sms-t megkapták, a temetésen. Nem hiszem, hogy a Jenna ügy miatt letartóztatnák őket, de Ezrát tuti, ha kiderülne a viszonyuk Ariával, szóval már késő lenne.

De jó kis sorozat ezért, nézd csak tovább ;)

2013. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én most a harmadik évad elején tartok, de van pár érdekes dolog benne... Főleg a második évad vége és a harmadik évad eleje között, de mindegy. Nem spoilerezek. Nagyon jó ötlet ez az egész meg minden, de a forgatókönyvíró lehetne precízebb.
2013. júl. 6. 22:28
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

Én teljesen megértelek kérdező... Rengeteg értelmetlen dolog volt az elején a sorozatnak, de mostanában még több hülyeség van! Rengeteg olyan pillanat van amikor fogom a fejem hogy úristen, hogy lehetnek ezek ilyen hülyék? Csomó dologban meg egyszerűen nincs semmi logika.


Ha velem ilyen lenne, én álló nap azon gondolkoznék, hogy ugyan ki lehet A, keresnék nyomokat, bekameráznám a házamat, állandóan a hátam mögé néznék... Ezek meg mit csinálnak? "Áh, tuti nem XY A. Szerintem." "Ja sztem se." Mintha nem keveredtek volna már elégszer életveszélybe miatta... Nem tudom mire várnak.

2013. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!