Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetne valami igazán jó...

Lil16 kérdése:

Lehetne valami igazán jó horror filmet ajánlani?

Figyelt kérdés
Mármint nem undorítót. Mivel szerintem van különbség az undorító és az ijesztő horror filmek között. Láttam párat de egyik se tetszett mert nem volt izgi vagy fosatós csak undorító. Pls valaki valami olyan ami után nem merek kimenni a sötétbe.
2013. jún. 29. 17:09
 1/6 anonim válasza:
Mama... Nekem a bemutatótól állt égnek a hajam... Még nem bírtam megnézni :)
2013. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de már láttam szerintem szomorú mint ijesztő :// de köszi :))
2013. jún. 29. 17:23
 3/6 anonim válasza:

A kör, kedvencek temetője, fűrész...

Ha nem tetszenek az undorító filmek akkor a "szerb film"-et nehogy megnézd! Ez a világ legbetegebb- horror filmje.

2013. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ház az erdő mélyén
2013. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, a francia Betolakodó című film az zseniális a horror műfajában. Nem undorító, hanem véres. És nyomasztó.


Az ijesztő filmeket felejtsd el. Nagyon szubjektív, de igazából nincs olyan. Amikor kicsi voltam, akkor még tudtam félni egy filmtől, azóta már természetesen rájöttem, hogy ijesztő film nincs.

2013. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ragyogás
2020. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!