Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hürrem vagy Mahidevran?...

Hürrem vagy Mahidevran? (Szulejmán c. sorozat)

Figyelt kérdés
Ti melyik karaktert szeretitek jobban?Szépségre melyik a szebb nő?

2013. jún. 27. 16:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
érdemes elolvasni :D [link]
2013. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hürrem
2013. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Mahidevran!!
2014. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Kovács Elu válasza:
Hürrem<3
2014. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettõ ronda és még szemét is.

Hürremet egyenesen gyûlölöm.Undorító, amit a barátnõjével csinált (Gülnihal), és hogy kivégeztette Musztafát.Mahidevran tudtommal nem ártott a gyerekeinek.Amúgy gusztustalan disznóképe van, nagyon csúnya, pedig a sorozat elején szép volt.Viszont láttam róla smink nélküli képet, tényleg nagyon lófeje van rajta!

Mahidevranban az nem tetszik, hogy az elején nagyon csúnyán elbánt Hürremmel, pedig akkor még nem ártott neki (De Hürremre jobban haragszom, leginkább Musztafa miatt), és amit a szolgálójával csinál, az sem szép, sõt nagyon alattomos dolog!Nekem õ se tetszik, túl sovány, olyan ijesztõ feje van.De inkább õ.

Amúgy aki(k) szerintem szép(ek) az(ok) a szõke orosz csaj volt, Tanyanak hívták asszem és az Aishe nevû csaj, akinek Victoria elvágta a torkát.És persze Cansu Dere :) de a szultán anyja is jól néz ki a korához képest.

2015. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
MAHIDEVRAN IGENIS ÁRTOTT HÜRREM GYEREKÉNEK! A mocsok ronda Mahidevrannak köszönhetően halt meg Mehmet, nem csak holmi betegség, ebben is Mahidevran keze van.
2016. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Csak a sorozatban halt meg miatta, valójában betegség vitte el.

Ha a történelmet nézzük egyedül Hürremnek volt keze Maidevrán gyerekének halálában! Maidevrán a történelem szerint nem ölette meg egyik gyerekét se Hürremnek!

2018. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mahidevran! Igaz ő sem egy angyal. Az előttem íróknak igaza van. A történelem szerint nem volt részese Mahidevran Hürrem gyerekének Mehmetnek a halálában. Ráadásul Hürrem úgy élt hogy szerelmét befolyásolta és becsapta. Mahidevran sokáig élt, míg Hürremet egy betegség győzte le. Hürrem szinte maga volt az ördög.
2019. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!