Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hürrem vagy Mahidevran?...

Hürrem vagy Mahidevran? (Szulejmán c. sorozat)

Figyelt kérdés
Ti melyik karaktert szeretitek jobban?Szépségre melyik a szebb nő?

2013. jún. 27. 16:08
1 2 3
 11/28 Valaki1988 ***** válasza:
Hürrem :)
2013. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Hürrem:-)
2013. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
mahidevran szimpi.hurem meg szep.
2013. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Mahidevran. Hürrem annyi szemétséget művelt vele, és annyi rossz, fájdalmas dolgon ment keresztül, mégis mindig talpra állt. A Hürrem meg egy egoista, elégedetlen liba, aki folyton csak Szulejmán így, Szulejmán úgy....szóval aki nézi a sorozatot, az tudja, kivel kell ordítozni a képernyő előtt.
2013. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igazam van az előttem szólónak. Nem tudom, hogy a valóságban ennyire idióta lehetett-e Hürrem, de valószínű, hogy a sorozatban túloznak. Most a sorozat szempontjából közelíteném meg a dolgokat:

1.Olyan rút nőszemély, hogy a napra lehet nézni, de a tv-re nem, mikor őt mutatják. Láttam róla sorozaton kívüli képeket, még ott is szebb. Nem tudom, miért kell olyan pofákat vágnia, amitől csak rondábbnak néz ki a sorozatban. Sőt tényleg lóképe van.

2.Annyira alattomos, hogy nem lehet tűrni kommentár nélkül. Mahidevrán sem egy angyal, de mondjon bárki bármit, Hürrem sokkal rosszabb.

Amúgy nem tudom, miért szeretik őt sokan, Mahidevrant meg elítélik. Szerintem teljesen ugyan az a célja mindkettőnek: hogy megvédjék magukat de főleg a gyerekeiket egymástól. Szóval ha így nézzük teljesen ugyan olyanok.

2013. júl. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokan Hürremet istenítik pedig Mahidevranak van igaza sokan nem gondolnak bele Mahidevran helyébe ők mit szólnának hozzá ha jönne egy szolga és elvenné a szerelmüket és még gyerekei is születnének.
2013. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Mindketten ugyanolyan gonoszok....

De azért Mahidevran,mert azon kiborultam mikor elvette a lakosztályát.

2013. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
én sem értem miért vannak oda Hürremért. Mahidevran sem egy angyal, neki is vannak húzásai, de nem értem h lehet szeretni azt az aljas Hürremet. Amúgy az vigasztal, hogy olvastam, Mahidevran elég szép életkort élt meg, 80 éven felül! abban a korban. De a vörös maláriában elpatkolt.
2013. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 AeonFLUX ***** válasza:
Egyik sem különb a másiknál. Mahidevrán szebb, Hürremnek nagyobb a kisugárzása, az ő karaktere közelebb áll hozzám.
2013. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mind a kettő bolnd! A szultán ugyis mindenkivel le fekszik akkor most nem tökmindegy hogy féltékenykednek egymásra!
2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!