Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyarázná valaki, hogy...

Elmagyarázná valaki, hogy miről szól Az emlékmás? (Total Recall 2012)

Figyelt kérdés

Megnéztem a filmet, de nekem annyira zavaros az egész, elmagyarázná valaki?


Próbáltam neten keresni, de semmit nem találtam.



2013. jún. 27. 00:55
 1/3 anonim válasza:

A XXI-ik század végén már csak két nagyhatalom – az UFB (United Federation of Britain) és a Colony maradt talpon, lévén egy korrekt kis vegyiháború letarolta a Földet. A két nép között a Lift közlekedik, ezen keresztül lehet utazni a gazdagabb UFB és a szegény kolónia között. A kolónia lakosa Douglas McClane (Colin Farell játssza :) ), aki gyári munkásként minden nap átjár dolgozni az UFB-be. Van egy megértő felesége, Lori (Kate Beckinsale játssza :) ), akinek szeretne mindent megadni, de az, amit elér, kevés. Van egy szolgáltatás, a Recall, ami álmokat ültet be az ügyfelek agyába, amiket aztán teljesen valóságosnak él meg az ügyfél – ezért Douglas egy napon úgy dönt, elmegy hozzájuk, és megpróbál valami jó dolgot beépíteni az álmai közé. A kezelés azonban rosszul sül el, miután kiválasztják, hogy kém legyen, a gép jelzi, gond van, hiszen olyan álmot nem lehet betáplálni, ami az ügyfél életében valóságos – vagyis Douglas nem az, akinek hiszi-mutatja magát. Ő maga lepődik meg a legjobban, hogy amikor rájuk tör egy csapat kommandós, minden probléma nélkül ártalmatlanítja az egész egységet. Egymás után dőlnek meg azok a dolgok, amiket magáról gondolt, senki sem az, akinek megismert – ki kell derítenie, ki is Ő valójában, és ki az a Hauser....


így érthetőbb :D ?

2013. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz!

Még annyi, hogy akkor találkozik azzal a nővel(aki a kocsival felszedi), az a nője volt, mielőtt kitörölték az agyát?


Aztán, mikor a fickó otthonában vannak, akkor ott a zongoránál ő a "régi énjével" beszélget?


Majd, mikor ott lemennek, és ott a sok rendőr és bejön a néger fickó, ő egy beépített ember volt, mint ahogy a felesége is?

És azt akarták elhitetni vele, hogy ő most a Recallnál van és ül a székben és ez a képzelete? Közben pedig ez a valóság?


És még, hogy a főszereplő régen a rendőrségnél dolgozott, de aztán átállt a felkelőkhöz?


Amikor elviszik a lázadók főnökéhez, akkor ott beül az ő gépükbe, és megjön a "főgonosz" a rendőrökkel, akkor az miért köszöngeti a fsz-nek, Hausernek, hogy segített nekik elkapni a lázadókat?


Most ezek jutottak eszembe, még ezeket nem értettem.

2013. jún. 27. 18:45
 3/3 anonim válasza:

Valaszok:

Igen, akit Jessica Beal jatszik, az a noje.

Igen, a zongoras o, es regen rendor volt, de amikor rajott, mi folyik, atallt.

Javaslom, hogy nezd meg az eredet filmet, az Arnold Schwarzenegger-felet, ezerszer jobb, mint az uj, hiaba regebbi. Sokkal erthetobb is.

2013. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!