Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » V/H/S nevű 2012-es horrorfilme...

V/H/S nevű 2012-es horrorfilmet látta már valaki?

Figyelt kérdés
És ha igen eltudná mondani mégis mi a fenéről szól ? DX

2013. jún. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam, a másodikat is. Pár fiatal betör egy házba, ami tele van vhs kazettákkal. elkezdik nézni, bizarr történetek vannak rajtuk, a sztorik között persze velük is történik egy s más. Nem kifejezettem "laza" horrorfilm. Tel van vérrel.
2013. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*tele
2013. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

'Nem kifejezettem "laza" horrorfilm. Tel van vérrel.'

Ez hazugság, de ne haragudj. A V/H/S egy idegesítő, szar film. És mellesleg alig van benne vér. Nem mutatnak benne semmit, mert vagy nem néz oda a kamera, meg kitalálták azt a fantasztikus ötletet, hogy a kamera nem képes felvenni a gyilkost az egyik rövidfilmben ráadásul. Ha már nincs elég keretük egy filmet normálisan megcsinálni, akkor ne is csinálják meg egyáltalán.


Ha elkezded nézni, és eljutsz a nyaralásos részhez, ott majd agyvérzést kapsz. Képesek felvenni egy pár nyaralását! Aminek semmi jelentősége nincsen. És annyira de annyira ostobának nézik az embereket, hogy olyan logikai hibákat raknak bele, hogy húha. A betörő felveszi a pár kamerájával, ahogy betör a házukba, és elvisz pár cuccot. De ez nem minden, mert utána otthagyja a kamerát a felvétellel együtt! De aztán persze eszükbe sem jut visszanézni sosem a felvételeket...


Tipikus amerikai film. Vagyis nem, mert még azoknál a szaroknál is alacsonyabban van, mert itt még pénzt sem nyomattak bele, hogy legalább a látvány meglegyen, ha már a történet egy fos.


Amúgy szerintem ne nézd meg...

2013. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam,hogy ugyanolyan kamerás szar mint a Poughkeepsie Tapes D:
2013. jún. 10. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, félre értelmeztem
2013. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted miről szól, én meg elmondtam, nincs benne vér, az egész egy mesefilm, gyerekeknek ajánlom, nézzék ők. Nem vágják el senki torkát benne. Á, dehogy!
2013. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Ne ajánld gyerekeknek sem, mert nem éri meg senkinek ez az elpazarolt idő.


Azt írtam, hogy alig van benne vér, nem azt, hogy egyáltalán nincs. De a vér mennyisége nem határozza meg a film minőségét. Nem láttál Te még normális horrorfilmet, mármint olyat, amiben szintén az erőszakon van a hangsúly, ha ilyeneket írsz egy hulladékról.


Az az egyetlen rész, amikor mutatnak valami keveset, amikor elvágják a férfi torkát, de az is egy nulla... Szánalmas ez a film.

2013. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, de szerintem döntse el ő, lehet, hogy neki tetszeni fog. Mondjuk nekem a 2. rész jobban tetszik. Azt láttad már. Esetleg ajánlhatnál nekem valami jó horror filmet. Ne haragudj, ha megsértettelek az előbbiekben,igazad van, nem valami egetrengető, csak szerintem egyszer ki lehet bírni. :)
2013. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

'Ne haragudj, ha megsértettelek az előbbiekben,igazad van, nem valami egetrengető, csak szerintem egyszer ki lehet bírni. :)'

Te magad írtad le. :) 'egyszer ki lehet bírni'. Egy filmet nem kibírni kellene, hanem élvezni. Persze, szubjektív, hogy kinek mi tetszik, de Te is egyetértesz abban, hogy filmművészetileg ez a film egy nulla. Szóval jogosan leszólhatom, alá is tudom támasztani, hogy miért rossz.


A második részt ez után sosem fogom megnézni. :)


'Esetleg ajánlhatnál nekem valami jó horror filmet.'

Erőszakos, de zseniális a maga műfajában:

* A l'interieur

* Martyrs

* Imprint

* The Loved Ones


Nyomasztó:

* A két nővér

* Dead End

* A gépész

* Ils


Azért nem mertem nagyon többet írni, mivel inkább a dráma címke illene azokra, amik hirtelen eszembe jutottak, és azok keményebbek minden horrornál.

De ezek között is megbújnak drámák horrorisztikus környezetben, szóval azért belecsempésztem egy-kettőt, de attól még ezek horrorok. :)

2013. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2013. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!