Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Idén nem előbb fejezik be a...

Idén nem előbb fejezik be a Barátok Köztöt, mint szokták?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom már csak a héten lesz, és nem úgy rémlik, mintha máskor ilyen korán vége lett volna az évadnak...

Meg nincsenek is kibontakozva annyira a történetszálak mint máskor.



2013. jún. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz vége még...ugyanúgy lesz, mint minden évben. legalábbis szerintem.
2013. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Pénteken adják az utolsó részt.
2013. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen filóztam.Akkor remélem augusztusban előbb kezdik majd,mint szokták,mert így nem lenne fair!;)
2013. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Augusztus utolsó hetében kezdik majd szokás szerint. Már tavaly is így volt hogy hosszabb szünetet tartottak, és volt olyan év amikor decemberbe is abbahagyták egy időre.

Nekik is kell a pihenés, mert 1 évig dolgozni ugye hogy minden nap legyenek részek az nagyon sok meló és néha nekik is jár egy picivel több pihenő. Ha meg csak 1 hónapig szünetelne és 2 hónapig pihennének akkor eszméletlen sok túlórájuk lenne hogy behozzák a lemaradásukat amivel semmit nem érnek el szinte.

2013. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!