Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem teljesen értem a Mátrix 2...

Nem teljesen értem a Mátrix 2 azon jelenetét, amikor Neo az építésszel találkozik. Valaki azt el tudná nekem magyarázni egyszerűen, hogy mit mond el neki akkor az építész?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Elmondja, hogy Neo nem "igazi" ember, hanem egy szoftverhiba, amit felhasználnak, hogy kordában tartsák az emberek lázongását a mátrix ellen és vissza kell térnie a forrásba, hogy Zion elpusztítása után újraindulhasson a kör.
2013. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké ez most már megvan :) Még annyit kérdeznék, hogy a végén mitől robban fel Neo és az összes Smith?
2013. jún. 24. 00:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiatt az egyenletes baromság miatt, amiről az orákulummal beszélt. Baromság amúgy, de a 2. és 3. részeket már csak a pénzért csinálták, szóval nem meglepő.


A lényeg, hogy Neo annyira kemény tökű, hogy az "egyenlet" nincs egyensúlyban, ezért kell a mutáns Smith ügynök, hogy az egyensúly fennmaradjon. Amikor Smith kiikszelte Neo-t, akkor az ő léte bontotta meg az egyensúlyt, ezért törlődött.


Viszont jegyezd meg, ha értelmes kerek történetet akarsz, a Mátrix csak egy részes.

2013. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!