Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadalában csak én...

Az éhezők viadalában csak én nem szeretem peetat? Mert én egyszerűen utálom.

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért utálod?

Fura, mert ő egy pozitív szereplőnek lett megírva. Tehát az írónő is kifejezetten arra számított hogy őt mindenki szeretni fogja (és hogy őszinte legyek, eddig nem hallottam olyanról aki utálta), inkább Gale ilyen megosztó szereplő, őt amennyien szeretik, annyian utálják is.

2013. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem gale sokkal szimpibb.mig peetat egy szerencsétlen nyomorèk hősszerelmes aki ellopja gale-től a csajt és még raadasul ronda is.
2013. máj. 13. 19:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Férre értés ne essék, én a filmrol beszelek es nem a konyvrol :-)
2013. máj. 16. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A könyvben elejétől végéig ő volt a kedvenc karakterem.De a filmben, ugyan a színész jó volt, de a figurája tényleg ilyen nyápic kis hősszerelmesre lett megírva. A könyvben viszont szerintem abszolút szerethető karakter.
2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááád!!!!
2013. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A filmben (szerintem)tényleg nagyon inritáló a (szerintem)retardált színész miatt de a könyvben már nem olyan idegesítő. Igaz az első két részben még így is a Gale-nek szurkoltam. De a 3. részben (szerintem) túl kegyetlenné, vált Gale karaktere, és Peetat is kicsit jobban megszerettem. Röviden: csak a 3. kötet végére sikerült megszeretnem a szerencsétlent.
2013. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!