Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen a Man of Steel (Az...

Milyen a Man of Steel (Az Acélember) 3D-ben a moziban?

Figyelt kérdés
holnapután meg akarom nézni (angol hanggal) és véleményekre vagyok kiváncsi,sok 3D-s effektus van amibe bele éli magát az ember ?140 perc,és nem unatkozol ?

2013. jún. 23. 18:27
 1/2 Silenthunder válasza:
Én azért sokkal többet vártam a filmtől. Eddig nem csalódtam egy olyan moziban sem, amiben Christopher Nolan keze is szerepet kapott. De valahogy az acélemberből hiányzott az a drámaiság, amit mondjuk a Batmanbe sikerült átültetni. Egy látványos tömegmozit kaptunk, jó szereplő gárdával. Gondolom a stúdió biztosra ment, újítást nem akartak beletenni. Aki meg akarja nézni szerintem csak eredeti nyelven tegye, a szinkron pocsékra sikeredett, mind a hangok kiválasztását, mind az érzelmi átélést tekintve. A fordításról meg ne is beszéljünk.
2013. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én 4d ben láttam úgyelég jó volt gondolom nem rossz 3d-ben sem nincs túl nagy sztorijade jó akció jelenetek vannak bennne
2013. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!