Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az acélember [ szupermen]?

Az acélember [ szupermen]?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek a filmről? Ez a modern szupermen új arca? Szerintetek ez jobb lessz mint a régi szupermen? És mikorra várhatók? És amit tudtok róla légyszíves írjátok le. Előre is köszönöm a válaszokat

2013. ápr. 6. 21:11
 1/1 A kérdező kommentje:
igen ez a modern superman amit meglátni rajta és örülök is hogy modernosult, azaz nano suit, nincs fecske alsó , és aza kis belógó haj. Zod a superman 2 ből ismert, aki ugyanolyan mint ő, nem tudok sokat róla csak ő is ilyen lézer látó szuperember, most újra visszatér ahogy látom a csapatjával, és nagyobb erővel.. Hogy miért biztos a 2es filmben van, nme láttam az egészet, amúgy jún.14 én jön ki de a magyar mozikban azaz itt MO-n jún.20. án lessz látható. Én nagyon várom a pacific rim el együtt ezt a legjobban, de ha dönteni kell akkor is a superment azaz az acélembert!
2013. máj. 25. 02:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!