Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus tini film/sorozat?

Romantikus tini film/sorozat?

Figyelt kérdés

Igen, már rengeteg ilyen kérdés volt, de egy konkrét sztorihoz szeretnék filmet, csak még nem találtam ehhez hasonlót, nagyon megköszönném, ha valaki írna ezekhez az "elvárásokhoz" hasonlót.

-Legyen nagyon romantikus és kb. 15-18 évesekről szóljon

-Ne szóljon másról,csak a szerelemről (pl. ahogy a Twilight is a vámpírokról és a harcról)

-Ne a középkorban játszódjon, hanem vagy a 20. század végén, vagy a 21. században.

-Ne legyen benne szerelmi háromszög (a lányt/fiút a fiú/lány barátja is szereti, nem tudják eldönteni kié legyen, pl Vampire Diaries=Vámpírnaplók, vagy Alkonyat)

-Ne legyen nagyon szomorú

-Happy End legyen és a vége rendesen ki legyen fejtve (együtt maradnak a sráccal, boldogok)

-Kicsit misztikus is lehet, de ne legyen benne szuper erő, ne erről szóljon (bár a Sky High=Szuper felsőtagozat nagyon tetszett, ahhoz hasonló is jöhet)

-Bemutathatja az egész életüket is, amikor már felnőttek, de főleg a középiskolás, esetleg főiskolás éveikről szóljon.


A másik szempont pedig amilyen a Szent Johanna Gimi, ahhoz hasonló film/sorozat:

-A lány nem népszerű, a fiúért az egész iskola odavan, reménytelennek tűnik a lány szemszögéből

-A végére vagy a közepére összejönnek, az elején szenvedhetnek egy sort, de a vége boldog legyen.


Köszönöm, ha valaki tud segíteni!:)


2013. jún. 21. 13:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
82%

Nemtudom

De nagyon nehéz eset vagy

2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FannaL ***** válasza:

Csak filmeket tudok, mert ilyen sorozatokkal még sosem találkoztam.(na jó esetleg a született feleségek, de az sem.)

LOL, A macském a családom és a fiúk. Itt a szerelemről is szól, de a szerelmet is mutatja be.

2013. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
FannaL: ezeket már láttam, de azért köszi :) esetleg valami más?
2013. jún. 23. 22:40
 4/13 anonim ***** válasza:

10 dolog amit utálok benned a sorozat, nem a film.. de a film is jó (Heath Ledger♥):)

de csak ha bírod a csalódást és a hírtelen véget, mert a 3. évadot elkaszálták, így csak az első kettő van meg.. de az nagyon jó:D

youtube-on fennt van magyar szinkronnal, ha nem kapod írj privátban, küldök linket.

2013. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Utolsó dal, LOL, Egy lányról. Bár ezek nem túl misztikusak csak romantikusak, de mindenképpen nézd meg mert ezek a kedvenceim :)
2013. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Boys Over Flover


sorozat, 25 részes, tinikről szól, szegény nagyszájú lány aki megleckézteti a nagyképű gazdag mindenki felett uralkodó agresszív srácot. Amerikai vagy angol ilyen filmet sorozatot nem ismerek olyat, amit nagy valószínűséggel még ne láttál volna.

2013. szept. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lessz folytatas válasza:

nem tudom hogy az mennyire érdekel de én tudok pár könyvet ami nagyon jó és elégé hasonlóak illetve nagyjából megfelelnek az elvárásaidnak

- megszólít a hold, a vér kötelez

-az örök életű

-a lélektolvajok,lélekmentők

- testbérlők ( ez a kedvencem)

2014. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bogya2000 válasza:
100%
Carrie naplója, nekem nagyon tetszett! :)
2015. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én ajánlom neked A My Mad Fat Diary-t de az a baj hogy csak feliratosan van.És még a másik nagy kedvencem a Kínost(Awkward).
2016. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

a második szempontodnak nagyjából eleget tesz a következő film: A csaj nem jár egyedül

nekem személy szerint nagyon tetszett a film, és mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

2017. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!