Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem csókolóznak rendesen...

Miért nem csókolóznak rendesen az ázsiai filmekben (kínai, koreai, japán)?

Figyelt kérdés
Csak úgy összeér az ajkuk és utána csak úgy ott tartják és kész? Miért?

2013. jún. 15. 21:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, mire gondol a kérdező, mert én is ezt tapasztaltam (bár én csak koreai doramákat láttam eddig). A doramákban valóban csak ritkán csókolóznak, ha mégis, az általában csak szájrapuszi vagy ilyesmi... Ez nekem is elég furcsa.

Viszont nemrég olvastam valahol, hogy pl. Koreában nem igazán illik nyilvánosan csókolózni, náluk ez elég intim dolog. És gondolom, hogy emiatt nincsenek igazi csókjelenetek a sorozatokban sem. Inkább ölelkeznek.

De pl. szexjelenetet sem láttam még doramában. Maximum utalás van rá, hogy történt/történni fog valami...


Bár ezeket csak doramákban tapasztaltam, ázsiai filmet is láttam többet, azokban viszont simán voltak csókjelenetek, és szexjelenetek is bőven, mindent mutatva, talán még durvábban, mintegy amerikai vagy európai filmben...

2013. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg interjút néztem mostanában mert engem is érdekelt ez a dolog és a koreaiak azt mondták hogy ott náluk mások előtt sem igazán szabad csókolózni tehát ez is a kultúra része, de vannak olyan doramák amikben többmindent mutatnak és egy fordító csapat oldalán azt írták h ez a tv csatornától függ.. hogy melyik adó adja le a sorozatot...és igen én is ezt tapasztaltam + ott még a cigizést is kicenzúrázzák!..lehet nem minden sorozatban de a Loversben aminek a célja a koreai élet bemutatása egy apartmanban ott igen.. pedig ez még nem is annyira dorama
2015. aug. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A válasz igazi koreaiaktól.. :

https://www.youtube.com/watch?v=kSzaCzhbIKM

2015. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!