Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legjóképűbb férfi színész...

Ki a legjóképűbb férfi színész szerintetek, és ki a legcsinosabb színésznő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú, férfiak közül nagyon sokat tudnék mondani, legyen mondjuk Ian Somerhalder, csak mert ő jutott eszembe először.

Nők közül Emma Stone.

És szerinted?

2013. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, tudom, nem kérdezted, de gondoltam így jobban lehet szűrni a véleményeket, hisz értelemszerűen a nőket jobban figyelem.


De így férfiként is tudok azért pár jóképű férfit mondani, pl: Joe Manganiello, Ryan Gosling, Ryan Reynolds, Brad Pitt, Hugh Jackman (bevallom csaltam, mert neten néztem ilyen toplistákat, fejből csak Ryan Gosling-ot és Brad Pitt-et írtam volna)


Legjobban kinéző színésznők:

Jessica Alba, Eva Longoria, Jennifer Aniston (bár már kezd öregedni, de még mindig nagyon ott van), Kristen Bell, Amanda Seyfried, Scarlett Johansson, Jennifer Love Hewitt, Natalie Portman, Hayden Panettiere, Nina Dobrev, Alice Eve, és még biztos rengeteget kihagytam.

Meg Game of Thrones-ban is szerepel pár jó nő, akik ruhában tényleg fullosak, de ugye ez egy olyan sorozat, ahol előbb-utóbb mindenkiről lekerül a ruha, és néhány kicsit csalódást okozott.

2013. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huh, köszi a válaszokat, én nő vagyok, így inkább színészeket tudok írni, mint színésznőket:

az első helyen nekem Keanu Reeves áll, imádom az olyan filmekben ahol öltönyben, vagy hasonlóban szerepel+ tom hidddleston, benedict cumberbrach....nem olyan ismertek, de szeretem a sötét hajúakat

színésznőket most így hirtelen nem tudok, talán majd később eszembe jutnak.

2013. jún. 14. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zac Quinto, James McAvoy, Matt Smith


Jennifer Lawrence, Saorise Ronan, Carey Mulligan, Emily Browning.



igen, fura ízlésem van.

2014. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rachel McAdams. Csak Ő. Mást nem is írok. :D
2014. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A legjobb képűbb talán Matt Leblac

A legszebb talán Jennifer Aniston

2014. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!