Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni az ICARLY...

Hol tudom megnézni az ICARLY 5. évadból a következő részeket:bakiparádé 2, újítások, habcsókgyár?

Figyelt kérdés
Megtudnátok adni ezeknek a részeknek a linkjét,vagy esetleg az oldalt ahol megtudom nézni?!

2013. jún. 9. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom de ezek am curva jó részek, nickelodeonon láttam már ezeket egyszer, bár azt nem értem h a nickelodeon miért tér vissza folyton az 1-2 évadhoz mindig azokat játszák az 5. évad részeit is csak 1 szer láttam véletlenül azota se játszották le.
2013. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 srác701 válasza:
Hello. Engem pont az első részek érdekelnek az 5. évadból. Azokat megtudnátok mutatni hol lehetne megnézni vagy letölteni. Akár feliratos is lehet, de szinkron volna az igazi. Üzenetben is elküldhetitek. Légyszi
2013. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos a NICK csak az 1.-2. évadát játsza!

A másik kérdésre válaszolva sajna nem tudom hogy hol tudod megnézni a neten (sztem nincs is fenn) de azt vettem észre hogy a Nickelodeon elkezdte játszani az ICARLY-t a sorozat elejéről már az 1.-2. évadot lejátszották most jön a 3.évad és azerintem majd az ötödik is lesz valamikor!!!! ezért nézd a NICKELODEON-t hogy mikor játsszák!!! :)

2013. jún. 14. 20:11
 4/4 anonim válasza:
jetixclub.tk
2013. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!