Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok filmeket ajánlani?...

Tudnátok filmeket ajánlani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Film ötletek kellenének, hogy ti mit néznétek suliban utolsó napokon. Most csak lányok nézik, mert angolon ketté van szedve az osztály. ( fiúk, lányok) 12 éveseknek . Légyszi írjatok ötleteket, hogy mit tudnánk megnézni. Előre is köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 6. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és bármilyen film. De ne horror. Oolyan amit a lányok megnéznek. :)
2013. jún. 6. 17:02
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Akármilyen film?

-Tökéletes hang

-Másnaposok (bár ez nem olyan, órára való)

-Napos oldal

-Lopott szavak

-Életrevalók

2013. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 6. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyen az Aranyhaj és a nagy gubanc. :) Bájos kis mese. :)


Az elgondolkodtató filmekhez még pár évet várnék, azért nem ajánlanám azokat, a tinifilmek meg borzasztóak, agymosóak. Szóval én ezt a mesét ajánlanám a legjobban, szerintem ilyeneket lenne tanácsos néznetek. :) Bár ezek között is megtalálhatóak olyanok, amiket nagyon nem ajánlanék, de az Aranyhaj szerintem kivétel, érdemes megnézni. :)


Ne haragudj előző válaszoló, nem téged szeretnélek kritizálni, biztos voltam benne, hogy valaki írni fog egy Másnaposok szintű 'vígjáték'-ot. Ezt a filmet nem ajánlanám, hogy megnézzétek, mert csak rombol titeket. Torz értékrendet nevel belétek. Sem ezt, sem a többi ilyen filmet nem ajánlom.


Amúgy látom, hogy odaírtad, hogy nem órára ajánlod, de szerintem egyáltalán nem kellene ilyeneket nézniük. Szóval ne haragudj, nem ellened irányult ez, hanem a film ellen.


Az Életrevalók egyébként jó film. :) Csak még fiatalok vagytok hozzá.

2013. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hair, esőember, billy elliot, leon a profi
2013. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nirata ***** válasza:

tyühü! Leon a profi? az elég kemény... bár,te jó,ég én is 12 voltam amikor először láttam (:


am amiket ajánlok:


Lovagregény

27 idegen igen

Hideghegy (kemény)

Jane Eyre (2011-es)

Rómeó és Júlia (1968-as)

Az angol beteg (kemény)

A felolvasó (megrázó)

Az utolsó dal

Életben maradtak

2013. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!