Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 3Ds filmeket hogy veszik...

A 3Ds filmeket hogy veszik fel moziban?

Figyelt kérdés
Gondolom nem adnak rá 3D szemüveget:DDDD Anélkül meg élvezhetetlen. Van sima változata és esetleg onnan nyomják fel netre?? v hogy?

2013. jún. 5. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol láttál te neten kamerás 3D-s filmet? Sehol, mivel nem létezik.
2013. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beülnek a 2D-s változatra. Például.
2013. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyes: Nem az volt a kérdés, hanem, hogy a 3D-s filmet hogy rakják fel 2D-s mozis változatban.

Kettes: Az utolsó előtti mondatommal erre a megoldásra gondoltam, bár amilyen mozikban én jártam... olyat még nem láttam, hogy 3D-ben létező filmet leadtak sima filmként. - Nem kell bunkózni, csak laza stílusban próbáltam írni, nem vagyok hülyegyerek. - Na zárójel bezárva. Szóval néztünk olyan filmet angol órán, amit én moziban 3D-ben láttam, órán meg mozis változatot néztünk. S felmerült bennem, hogy hogy vették fel, ha szemüveg nélkül élvezhetetlen? Valami csóró moziba beültek vagy én nem értem... Mivel nem tudom még most se, kiírtam ide:)

De azért kösz.

2013. jún. 5. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden normálisabb helyen vetítik simában is a 3D-s filmeket...
2013. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy #4 is írja, mindent adnak 2D-s verzióban is.
2013. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ennek a célközönségét nem értem. Nem sokkal olcsóbb a jegy, ugyanoda el kell utaznia és beül a sima filmre a 3D helyett? Amúgy tényleg nem láttam még ilyet, h leadják.
2013. jún. 6. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Én pl. szemüveges vagyok, és az az egy is sok rajtam, úgyhogy szívesebben nézem meg a 2D-t.

(Ez régen volt igaz, most már kontaktlencsében meg tudom rendesen nézni a 3D-t is.)

De más okok is lehetnek, ami miatt valaki nem tudja megnézni.

[link]

Miért van egymás után ugyanaz a film kiírva? Mert ahova nincs semmi írva, az a nem 3D-s változat.

2013. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, hát bocs, én nem vagyok pesti. Az én városomban nincs is mozi, úgyhogy az utazás miatt elég kevésszer megyek.
2013. jún. 6. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:

#6


Több oka is lehet, hogy miért inkább 2D-re ülnek be az emberek:

1. A 3D filmre drágább a jegy (oké, hogy alig, de sokan lehet hogy ezért is már inkább a 2D-re mennek)

2. A filmek 90%-a esetén felesleges a 3D, semmi pluszt nem ad hozzá.

3. A filmek nagyon nagy része esetén nemcsak hogy nem ad hozzá semmit az élményhez, még el is vesz a 3D. A konvertált 3D szokott ilyen lenni, amikor 2D-be veszik fel a filmet, csak egy céggel átalakítják 3D-re. Végeredmény meg egy rakás szar lesz.


Én is csak 2D filmre megyek, 3D-t hülyeségnek tartom. Mármint filmek esetén, játékiparban jó dolog a 3D.

2013. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a 3D-nak vannak hátrányai is, ami miatt egyesek a 2D-t választják inkább.


- Drágább a jegy.

- Aktív szemüvegesnél sötétebb a kép, elveszik a fehéregyensúly.

- Passzív szemüvegesnél feleződik a vízszintes felbontás és rosszabb minőségűnek tűnik a kép.

- Van aki egyáltalán nem is látja a 3D-t vagy megfájdul tőle a feje.

2013. jún. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!