Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragonball meséhez ki ért?

Dragonball meséhez ki ért?

Figyelt kérdés
Megnéztem mind a 291 résznyi dragon ballZ-t. De láttam videókba hogy még van talán 1 vagy 2 átalakulása a 3. után. Mi a neve a többi résznek? Előre is köszönöm válaszaitokat:)

2013. jún. 2. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Dragon Ball GT
2013. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem mese , anime


Dragon Ball

Dragon Ball Z

Dragon Ball GT

2013. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. jún. 2. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:
a gt az teljesn filler, ami még nem is lenne baj, de rohadt sz*r :D
2013. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen látom:S Zed-hez képest igen szépen alul marad. De muszáj megnéznem mert még nem láttam életembe se egyszer a végét:D Eddig mindig ott álltam le valamiért amikor Songoku meghalt. Azt hittem utána sz@r részek lesznek, de nem. Nagyon is jók:D
2013. jún. 2. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem muszáj .. a vége a Z vége is . a GT Only Filler.
2013. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Ez a gt valami szörnyű:S
2013. jún. 3. 11:52
 8/15 anonim ***** válasza:

A GT annyira szar hogy megfogadtam soha a büdös életben nem fogom megnézni mégegyszer...Én hülye kétszer néztem meg eddig...


Nem is kezdem el elemezni a GT-t úgy szar ahogy van,talán az opening intro az egyetlen pozitív dolog benne

2013. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
100%-ba igazad van. Se a hangulata se az élvezete sem pedig a kigondoltság menete nem nyerte el a tetszésem. + az átalakulás utána kinézete sem nagyon tetszik(bár annyira nem is rossz hogy emiatt ne nézzem). Meg mintha értelmetlen lenne 4. és 5. átalakulás. A megaharcos szint az pont tökéletes befejezése volt.
2013. jún. 4. 19:54
 10/15 chilliboy ***** válasza:
A GT nem filler! Pilaf a gömbökkel le kicsinyíti Gukut(kakarotot).
2013. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!