Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragonball-ban nem zavarnak...

Dragonball-ban nem zavarnak az ellentmondások?

Figyelt kérdés

Sok ellentmondás van az animében: pl: az is ellentmondás, hogy körülbelül 20000-es energiával eltudnak pusztítani egy bolygót, és akkorát ütnek egymásra, hogy hegyek rombolódnak le, mégis amikor egy kis kaviccsal fejbe dobják a másikat, akkor vérzik a feje ! :D Meg az is hülyeség, hogy van hogy nem tudja tök könnyen felemelni a tárgyat, pl egy tankot... 300-as erővel kezdenek, és már a hátán cipeli goku akkor a 300 kilós fát... dermesztőnek 500.000 az ereje, és még 4szer átváltozik... körülbelül egy bolygót fel kéne tudniuk emelni... Hozzá teszem, hogy baromságnak tartom, hogy dermesztőt bárki is letudta győzni ! :D És azt is, hogy Krilinék hogy a francba voltak képesek a robotos részekig eljutni, amikor a sorozat "elején" vegete volt mondjuk a 4. legerősebb harcos a világegyetemben a 24000-es energiájával, akkor mégis a celles részeknél hülyeség, hogy tensinhan megtudja állítani cellt az egyik résznél, körülbelül egy pöcköléssel megkellett volna tudnia ölni.... De dermesztő legyőzésén vagyok kiakadva legjobban... ha gokunak 200k volt az ereje tegyük fel (mondjuk a többit eltudta rejteni), dermesztőnek akkor volt 500k.... körüli, hogy még áttud változni háromszor ! legyen első átváltozás 700k második átváltozás 1 millió, harmadik átváltozás 1,5 millió (de szerintem sokkal több egyébként ) Na mármost amikor meglépi a 3. szintet, közli gokuval, hogy csak az ereje 25%-át használja ! magyarul az ereje körülbelül 6-8 millió lehet a becslésem szerint... akkor mégis Goku a 200k-s erejével hogy a francban lett volna képes legyőzni ? hülyeség az egész... :D Még ha meg is 10-szereződik az ereje az átváltozással+azzal hogy ideges, még akkor sem közelítené meg, de eleve a 200k-s energia is túlzás...


Van még egy dolog az erők... az elején 330 körül van az reje gokunak, tegyük fel akkor átlagos ütési sebessége van az egy átlag embernék mondjuk 20 méter/s !

tegyük fel, hogy ötszörös erő növekedésnél mindig duplázódik a sebességük, mivel ha erősebbek lesznek gyorsabbak is, ezért nem tudják megütni pl dermesztőt, amikor még goku nem jelenik meg... Tehát

raditz akkor körülbelül 40 m/s-el üt, vegete aztán a 23000-es erejével olyan 80 m/s, Ginju körülbelül 160m/s (100k erő kb) dermesztő 320 M/s (fél milliós erő) demresztő 1,5 millás erővel 640 M/s és ez még csak a demresztős rész, tehát a hangsebesség kétszerese már ez....

Akkor a kamera eleve nem tudná követni az eseményeket, akkora sebességekről beszélünk...



2013. febr. 2. 01:50
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
83%

látom neked is sok időd van arra h ilyeneket írkálj,tudod ez mese 0 valóságtartalommal ezért nem zavar.hameg valakit ez zavar akkor ne nézze.

Ez olyan mintha az zavarna hogy pl.csőrike és sylvester tudnak beszélni.

2013. febr. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
Úristen... Azt ugye vágod, hogy ez csak egy anime?
2013. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
2013. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Persze hogy vágom, de attól még lehetne reálisabb ! :D Hozzáteszem a legnagyobb animének tartom ezeket leszámítva ! :D De az is baromság, hogy Goku kb 100 millás energiával mászkál a zed végén, mégis a gt-ben miután gyerek lesz egy apróbb robot nehézséget jelent.. legalábbis nem egy pöccintés megölni... :D
2013. febr. 2. 11:00
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Figyu de azt ugye vágod hogy supercsilalgharcos (SSJ1) formában az ő ereje is megsokszorozódik. Nem tudhatod, hogy mennyi ereje lett. 200k-ig tudod, de akkor még nem vot SSJ1... Mellesleg SSJ2 SSJ3 mégerősebb... :) Egyébként meg mese, engem nem zavar. :)
2013. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
pont ezt számoltam... tegyük fel 200k-ból 3 millió lett... (már eleve a 200k is hihetetlen érték, maikor az enime elején gokuék 330al bazi erősnek számítanak ) dermesztő ereje meg minimum 7 millió... De az is hüyleség, hogy a Celles részeknél tenshinhan, krilin és többen is elértek bármiféle érdemleges erőt... olyan 1000 főlé semmiképpen sem erősödhetnének, ha reálisan gondolkodunk... :D
2013. febr. 2. 13:53
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem pont ezek zavartak , kissebb hibák de ez van , ez miatt nem pontoztam le .. shounen fight (amiért nemvagyok oda) de kicsit wtf hogy elején vegita volt a galaxis legerősebbje 6000es level-el , azt már a 90.rész fele goku freeza-ig felküzdötte magát 500.000 Level-re ... szóval , nagy ugrások a számokkal elég zavaró volt .

Jah és ugye itt még nem volt SSJ

2013. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Az erők engem is zavarnak, az elején raditz 1200-as erővel bazi erősnek számított, aztán nappa 4000-es ereje, és vegeta 20000-es ereje még azt mondom oké ! és a dermesztő fél milliós ereje is, mert mégis ő a főgonosz, de utána megjelennek a robotok... (robotok eleve nem értem hogy lehetnének ellenfelek ) amik erősebbek mint dermesztő... Na ne vicceljünk már ! :D Dermesztő a galaxis ura, kizárt, hogy két robot legyőzte volna őt, ha gokuék tegyük fel nincsenek... ez annyira hüyleség... a cell-es is hüyleség, és a bús részek is... dermesztő haláláig még reálisak az erők stb...
2013. febr. 3. 15:35
 9/49 anonim ***** válasza:

Igen , én pont ezért megértelek.

De ez egy shounenfight , tartani kellett a szintet .. mindig új és új ellenfelek . Ugyanúgy ahogyan a narutoban vagy a bleachben .

A One Pieceben van egyedül jól megcsinálva...

2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Olyan sztoryt írtam volna, hgoy nem hinnéd el... Dermesztő visszatért volna a földre, nagy nehezen legyőzték volna őket gokuék, aztán kiderülne, hogy dermesztőnek van két testvére, akik mondjuk sokkal erősebbek... (akár cooler... )

Aztán körülbelül 40 részen keresztül harcoltak volna, mint a dermesztős saga-ban... Aztán jöhetett volna broly is... ott már ssj3-at is elérte volna goku stb... De a robotos és a celles részek, és a bús részek is történet alapján hüyleségek ! :D (ezt úgy mondom, hogy az egyik legnagyobb dbz van vagyok )

2013. febr. 3. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!