Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Mátrixról?

Mi a véleményetek a Mátrixról?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam először, az első részét, mert eszembe jutott, hogy 3 évvel ezelőtt a rajztanárom azt mondta ez a kedvenc filmje, és annak idején megfogadtam, megnézem, de nem volt hozzá kedvem. És ma eszembe jutott, és rászántam magamat, és nagyon magával ragadott. Eléggé elvont, és nem túl vidám, de totálisan kikapcsolja az agyat, és izgalmas. Nektek hogy tetszett?
2013. máj. 28. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, de a későbbi részek pl. a Forradalmak már nagyon erőltetettek. Az első néhány azonban szerintem is jó volt.
2013. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

'Eléggé elvont, és nem túl vidám, de totálisan kikapcsolja az agyat, és izgalmas.'

Akkor Te nem értetted meg a filmet. Ez nem egy üres akciófilm. Ez az egész Mátrix dolog nagyon elgondolkodtató. Minket is manipulálnak és felhasználnak, csak máshogy. Nagyon érdekes gondolatok vannak benne. Rólunk szól egy másik világba belebújtatva.

2013. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Uccsó, tudom hogy elgondolkodtató, ezért is tetszik, néha megállítottam pár percre, hogy emésszem az addig látottakat! :D Azt hogy kikapcsolja az agyat, inkább úgy értettem, hogy elfelejtem minden gondolatomat, ami a mindennapi élettel kapcsolatos, és belecsöppenek a film világába teljesen.

Az elvont, hát az meg igaz, tényleg eléggé elvont, sok fantázia kellhetett hozzá. :)

2013. máj. 28. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartalak így letámadni. :)

Kiszakít a környezetedből. :) Viszont amikor elkezdesz rajta gondolkodni, rájössz, hogy ezek mi vagyunk, csak más köntösbe van burkolva.

2013. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Kiszakít a környezetedből. :) Viszont amikor elkezdesz rajta gondolkodni, rájössz, hogy ezek mi vagyunk, csak más köntösbe van burkolva."


Ezzel az előttem szóló tökéletesen rátapintott a lényegre. Ez a film nem olyan,hogy "akár igaz is lehetne",hanem sajnos valóban igaz is,csak talán nem pont ugyanúgy,ahogy a filmben van.

Egyébként egyetértek,nagyon jó film.

2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív visszajelzéseknek! :)
2013. máj. 28. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első jó, a többi borzalmas.
2013. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első tetszett és imádom az ilyen filmeket aminek van is mondanivalója aztán 2.-at elkezdtem de kikapcsoltam:) a 3.ra nem is vagyok kiváncsi:)
2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig az első kettőt láttam, a harmadik még csak most jön, de nekem tetszett a második része is, de azt elismerem: az első sokkal jobb volt!!!
2013. máj. 31. 20:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!