Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz Smaug magyar hangja a...

Bgfrrzg kérdése:

Ki lesz Smaug magyar hangja a következő hobbit filmben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 17:11
1 2
 11/15 muhahahehe ***** válasza:
0%

"ha szerinted amit csinál olyan egyszerű akkor csináld csak utána"


Ez azon legszánalmasabb mondatok egyike, amit az emberek hangoztatni szoktak.


Az viszont elég gyanús, hogy szerintem te két accal nyomulsz itt.


És nem, a szinkronszínészkedés közelében sincs a valódi alakításnak. Ahogy egy Motion Capture-os, cucc sem mérhető össze vele, ha az adott személy testének töredékét használják csak fel.


De gondoljátok csak azt, hogy igazatok van, attól még ez nem változtat a tényeken :). Vagyis gondold na, a egy személy vagy. ^^

2013. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Gondolj csak amit akarsz. A filmkészítés rengeteg részből áll, és mindegyik fontos ahhoz, hogy a film jó legyen. Az nem úgy megy, hogy rágyúrunk az alakításra, mert az nagy dolog, fontos, a többi meg nem érdekes. Főleg ha az illető bebizonyította már, hogy milyen kiváló színész egy csomó másik szerepben.

Amúgy meg leírom mégegyszer, kis igazságosztókám, aki eléggé el vagy tévedve, hogy mi van itt.

A kérdező megkérdezte ki lesz Smaug hangja. Valaki azt válaszolta, hogy nem lehet tudni, de keresse meg a színész régebbi magyar hangját, hátha most is ő lesz. -> Logikus. Erre másvalaki beleszólt, hogy Smaugot nem alakítja senki. Erre én írtam, hogy ez nem teljesen igaz, mert motion capture és hang lesz xy színésszel, tehát igenis logikus megkeresni a magyar hangját, hátha most is az lesz. Az egész nevetséges, hogy valaki nem képes beismerni, hogy ez egy logikus lehetőség. Te meg azon harcolsz itt, hogy mit hívunk alakításnak, meg mi a fontosabb szerep a filmkészítésben. Ezt senki sem kérdezte, meg úgy viselkedsz, mint az istenkirály aki megválaszolta a nagy kérdést.

2013. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Ja és ha nagyon kukacoskodni akarsz, akkor ajánlom figyelmedbe, hogy első válaszomban idézőjelbe tettem az alakítás szót. Értelmezés.
2013. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, B. Cumberbatch nem fog túl sokat színészkedni a Hobbitban, viszont pont a hangja miatt esett rá a választás, ugyanis nagyon kellemes és karakteres hangja van, narrátorként is találkoztam már vele BBC-s ismeretterjesztő filmben. Alapból nem lenne rossz ötlet h visszanézd kik szinkronizálták korában, az adott színészt, de Benedictnek nincs még túl sok komolyabb szerepe, és csak néhányan szinkronizálták idáig. Megnézheted őket, egyiket sem alkalmas sárkányszinkronnak, szóval ebben az esetben nem apellálhatunk erre. Kell még ennek a szinészenk egy pár főszerep h bejáratott szinkronhangot tudjunk hozzá társítani.

Amúgy én is nagyon remélem, hogy jó magyarhangot adnak Smaugnak.

2013. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
oké légyszíves ne szóljatok le, de én úgy tudom hogy MC-ben is alakítja DE A HANGJA IS LESZ. BESZÉLNI IS FOG. szóval mind1. azt viszont sajnos nem tudom ki lesz a hangja de ahogy azt már olvastam itt valószínűleg ez csak a premier előtti hetekben derül ki :)
2013. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!