Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem jó sorozatot írni?

Tudtok nekem jó sorozatot írni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nincs mit nézni, de pls ne küldjetek akciót, mert az utálom. Nem riadunk vissza az koreai, japán, és kínai sorozatoktól sem ;). Már volt szerencsénk kettőhöz! De jöhetnek amerikai, angol sorozatok is!

2013. máj. 24. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kategóriában? :)


Ha thriller/horror jöhet,akkor elsősorban mindenképp Dexter,aztán pedig Walking Dead(ebből csak egy részt láttam eddig,de garantálom,nagyon izgalmas.)

Ha vígjáték,akkor Jim szerint a világ(ez nagyon jó,Jim Belushi-féle humorú),vagy Hogy ne éld az életed(ez inkább azoknak való,akik szeretik a "gusztustalan-humort". Én pont nem olyan vagyok,de néha megnevettet ez a sorozat).


Korei,japán sorozatokat nem nagyon tudok,mert a többségük romantikus,azokat pedig nem szeretem. De ha megerőltetem magam,ezek ugranak be:


Warrior Bek Dong Soo-koreai történelmi akció sorozat

Acu hercegnő-japán történelmi,m1-en vetítik,de felirattal is elérhető a neten(úgy jobb szerintem)

A korona hercege-koreai történelmi


Valamint ha láttad a kör című filmet,akkor Ringu:saishuusho-13 részes minisorozat,az eredeti kör filmet dolgozza fel,csak sorozat verzióban :) Horror/misztikus kategória.


Remélem segíthettem!

2013. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat nem olvastam el rendesen. Mindegy,egy volt olyan,ami akcióba (is) besorolható,de az is inkább történelmi.
2013. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár jó vígjáték-sorozat:

Így jártam anyátokkal

Jóbarátok

Agymenők

Kaliforgia

Két pasi - meg egy kicsi

Egy rém rendes család

Nancy ül a fűben

Jim szerint a világ

A nevem Earl

2013. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sherlock ! remek színészi játék, jól felépített, izgalmas történet. nyomozós, bár gondolom erre a sorozat címéből is rájötettek. (2 évad van 3-3 90 perces résszel! (bbc)

carrie naplója. szigorúan angolul, a magyar szinkron nagyon sz*r lett, nagyon elcseszték. '80-as évek, a szex és new york ismerete nélkül is simán érthető( én az utobbit utálom, de az elöbbit tökre meg szerettem).(asszem ez is cw-s)

merlin. már befejezödőt, de lehet rajta egész jókat nevetni. a merlin legenda kör egy újfajta megközelítése. kicsit uncsivá válik egy idő után, de nem rossz.

így jártam anyátokkal. vicces, néhányszor unalmas. a jóbarátok copyjának szokták mondani, utolsó szezonban járnak.

gossip girl, new girl, pretty little liars, hannibal, dexter, awkward, trónok harca, doctor who,vámpírnaplók, teen wolf, true blood, beauty and the beast, dracula (ez még csak most kezdödött el, de egész ígéretesnek tűnik).

hirtelenjében csak "ennyi" jutott eszembe. remélem sikerül valamit választanotok ezek közül. majd írjátok meg, hogy melyiket választotáttok végül. ( koreai meg ilyen sorozatokat sajnos nem ismerek :( )

2013. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FannaL ***** válasza:

Sherlock tényleg jó, bár én minden sorozatot nézek ami gyilkolászós-bűnözős.

A kedvencem még a Vámpírnaplók. :)

Hihetetlenül jó és "változatos" színészek, eszméletlen akcentusok. Nagyon jó sztori, valamikor félelmetesen nagy csavarokkal. A vámpír szó hallatán a Twilight jutott róla eszembe, de nem. Utána a második gondolatom ez volt róla: Akkor ha nem Twilight akkor csak ölős és csupa horror, de az sem. Vannak benne véres jelenetek, de nem az a hú de durva nem tudok tőle aludni, inkább az izgatottság miatt nem tudtam aludni, folyton vártam, hogy vajon mi lesz a következő részben. :) Amerikai

2013. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úúúúú, köszi mindenkinek a választ, még nem tudjuk mit kezdjünk el, de valószínűleg a pretty little liars, de legalább itt van tartalék, ha én egyedül nem tudnék mit nézni ;) egyébként mindenkinek ajánlom a Lost-ot, nagyon jó!
2013. máj. 25. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!