Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megerőszakolós filmet keresek....

Megerőszakolós filmet keresek. Felismeri valaki?

Figyelt kérdés

Anno találtam meg ezt a filmet, le akartam tölteni, de nem volt magyar szinkronnal. Most eszembe jutott, hogy meg kéne keresni, de nem jut eszembe a címe.


Nagyjából amire emlékszem arról szól, hogy van egy csaj, aki kikapcsolódásra vágyik, ezért elmegy az erdőbe egy kis faházba. Ott egy csapat férfi megtámadja és megerőszakolják, majd otthagyják, azt hiszik, hogy meghalt, de nem. A csaj bosszút áll rajtuk.


2013. máj. 22. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a remake-t láttam csak belőle, de azt kár volt végigszenvednem. Tévedés ne essék, néha keresek erőszakos filmeket kikapcsolódásképp, szóval egy igényes, izgalmas filmet tudok értékelni. :) Igényesnek igényes volt, viszont engem nem kötött le, meg irreális volt. Túl sokat kellett várni, hogy végre beinduljon, és ráadásul a csaj bosszúja hiteltelen volt. Annyira el volt nyújtva az a megerőszakolás, egy idő múlva már nem is váltott ki belőlem semmit, csak untam. Az eddigi 'legjobb' ilyen jelenet számomra a Visszafordíthatatlanban volt, amikor az aluljáróban megerőszakolt egy nőt a férfi. Na ez annak a nyomába sem ér érzelmileg. Szóval úgy álltam fel a film után, hogy nem érte meg végigunni azt az egy órát, amíg végre kapunk egy kis gore-t.
2013. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is azt írtam,h tetszett a film- 29 éves nő vagyok...

Akkor most beteg vagyok???Ha tetszett a Texasi láncfűrészes gyilkos akkor is beteg vagyok?Attól még ,h tetszett a film nem állok a nőket megerőszakolók mellé,sőt... nekem pl.az tetszett benne,h a nő bosszút állt rajtuk.Ennyi erővel az összes horror-és thiller rajongó beteg kedves Bocipók....

2013. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nő vagyok 34 éves, két gyerek, férj és teljesen normális vagyok :)
2013. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
ha ennyire beteg vagy akkor nézd meg a katedrális sorozatot nem tele de elszórtan van benne
2013. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért szerintem Bocipók álláspontját is meglehet érteni. Igaza van valahol,az már más kérdés,hogy fölösleges volt válaszolni ezért.


Egyébként hogy én is "beszálljak" a vitába :) :

Én az 1978-as verziót láttam. Igazából semmi extra,mondanivalót sem láttam benne túlságosan,inkább öncélú volt benne az erőszak. Megerőszakolták a nőt ugyebár,de annyira túlzásba vitték,hogy már-már mintha általánosítani akarna a film,hogy minden férfi ilyen. Ez az a bizonyos ló túloldalra esés. Valamint a bosszújelenetek is túl erőszakosak lettek néhol. És kissé életszerűtlen is mondjuk. Olyan film volt,ahol a végére senki pártjára nem "álltam".

Szóval igazából semmi,de semmi értelme a filmnek. Gore filmnek meg rossz. Nem mondom,hogy akinek bejön az beteg,de nekem nem tetszett igazán.

Aztán persze lehet,hogy a 2010-es jobb,nem tudom...

2013. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*ló túloldalára
2013. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szia!:) ez a film a Köpök a sírodra:) van 2.része is!:) ajánlom hogy nézd meg nagyon jó!:)
2013. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 GoforWand válasza:
Elnézést ha már megválaszolták, de "Köpök a sírodra" azthiszem ez a címe, és tényleg jó kis horrorfilm! Elég élethű adolog.. ^^"
2014. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!