Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megerőszakolós filmet keresek....

Megerőszakolós filmet keresek. Felismeri valaki?

Figyelt kérdés

Anno találtam meg ezt a filmet, le akartam tölteni, de nem volt magyar szinkronnal. Most eszembe jutott, hogy meg kéne keresni, de nem jut eszembe a címe.


Nagyjából amire emlékszem arról szól, hogy van egy csaj, aki kikapcsolódásra vágyik, ezért elmegy az erdőbe egy kis faházba. Ott egy csapat férfi megtámadja és megerőszakolják, majd otthagyják, azt hiszik, hogy meghalt, de nem. A csaj bosszút áll rajtuk.


2013. máj. 22. 09:47
1 2
 1/18 Bocipók ***** válasza:
0%
Beteg vagy!
2013. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Miért is?


Amúgy pont most találtam meg. Az a címe, hogy Köpök a sírodra. Csak olvasd el, hogy milyen hozzászólásokat írnak hozzá. Kib*szott jó film. És itt nem a megerőszakoláson van a lényeg, csak azért írtam így, mert így többen rákattintanak.

2013. máj. 22. 10:01
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
miért lenne beteg a kérdező?azért mert ilyen filmet keres?Amúgy nagyon jo film ,nekem is tetszett....
2013. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg jó film!


Nem a nemi erőszak a lényeg benne, hanem a csaj bosszúja. A legérdekesebb, hogy te mint néző szentül hiszed, hogy nem vagy gonosz és neked nem okoz élvezetet, ha mások szenvednek. Viszont annyira gonosz módon bántják a csajt, hogy szinte várod, hogy megszívják. Hirtelen megfordul az egész és drukkolsz az addigrá "gonosszá vált" főszereplőnek. Szóval szerintem nagyon érdekes, rávilágít arra, hogy milyen az emberi természet.

2013. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Bocipók ***** válasza:
8%

"csak olvasd el milyen jó hozzászólásokat írnak hozzá":

Oké, bemásolom:

Végig azon járt az agyam, hogy miért kell nekem ilyen pocsék filmeket is beleválogatnom a műsorba? Soha nem fordul meg a fejemben – mivel a filmezés művészet – de most komolyan elgondolkoztam, hogy az alkotók beteges gondolataikat kiélhetik most egy filmben. Aztán rá kellett döbbennem a második részben, hogy ez az egyik legbetegebb film, amit valaha láttam, olykor nézni se nagyon mertem, annyira brutális.

2013. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocipók


Nyilván nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye a filmről,sokan vannak,akik veled értenek egyet. Te azok közül a kommentek közül másoltál ki egyet,de vannak olyanok is,akiknek tetszett.

Egyébként hozzátenném,hogy értem az álláspontodat,de ez a film közelsem annyira ártó,mint a holliwoodi tömegfilmek.


Kérdező:szerintem pusztán néhány "Kib*szott jó film" jellegű komment alapján szerintem nem lehet eldönteni,hogy jó-e egy film vagy sem :)

2013. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kimásoltál pont egy olyan hozzászólást, ami szerint a film sz*r. Én meg több száz olyat tudnék bemásolni, ami szerint dicsérik a filmet. De ahogyan írták a többiek is, nem a hozzászólásoktól lesz egy film jó. Mindenki máshogy látja. Meg kell nézni, ha szerinted én emiatt a film miatt beteg vagyok, hát egészségedre.


(Szerintem az a beteg, aki végig tudja nézni Az emberi százlábút, nah az tényleg egy undorító és beteg film.)

2013. máj. 22. 15:38
 8/18 Bocipók ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék, hogy akik azt írták, hogy fasza film, azok nők vagy férfiak?

Persze, szubjektív, hogy kinek mi tetszik, de úgy gondolom, hogy ez a világ elég aberrált irányba halad, az ingerküszöb is kitolódik, mert rengeteg az ilyen film.

Tudom, hogy "mimóza lelkem" van és pont emiatt én nem feszegetem a határaimat.

Hasonló sztorijú film az Elrabolva. Ami amúgy tetszett is, de sokkal light-osabb változat ehhez képest, pedig igaz történet alapján készült.

2013. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerinted én férfi vagy nő vagyok?


A másik meg egyáltalán megnézted a filmet vagy a komik alapján ítéled meg így? -.-

2013. máj. 22. 16:09
 10/18 A kérdező kommentje:

Most, hogy belegondolok, nem mindegy neked, hogy a válaszolók közül mennyien nők és mennyien férfiak?? Mindenki leírná, hogy mi és te kezdenéd az általánosítást.


Ha nem szereted az ilyen filmeket, akkor ne nézd meg, ennyire egyszerű, ha itt valaki ilyen filmet keres, akkor nem kell válaszolni meg hajtani a te álláspontod. Mert úgysem fogunk megegyezni. Neked ez, nekem az. Az meg, hogy mit gondolsz a világról, hidegen hagy. Amit minden este adnak a Híradóban, az a beteg. (nekem már abból van elegem, ezért nem is nézek tv-t) Fél órában ennyi szörnyű, borzasztó hírt felsorolni, bemutatni, elmondani, komolyan felér egy horror filmmel, és belegondolni, hogy tényleg vannak ilyen emberek, akik ezt megteszik...:S Ez meg csak egy film, de ahogy érzed..

2013. máj. 22. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!