Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a Pi életét és most...

Megnéztem a Pi életét és most más szemmel nézek a cicámra, miért van ez?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Pi élete című filmet és azóta más szemmel tekintek a cicámra. Miért van ez? Meddig tart?

2013. máj. 20. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Bár én nem láttam egy filmet és nem is akarok most köcsög lenni, de az egyik haverom szokta állandóan mondogatni, hogy "majd elmúlik...":D
2013. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan érzés, mintha mi ketten, a cicám és Én velem történt volna a filmben történtek.
2013. máj. 20. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a film hatása alatt vagy, ennyi. Tényleg el fog múlni :)
2013. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok:

Amúgy szerintem is a film hatása. Velem is szoktak ilyenek történni ha egy film mélyen érint. Egyszer megnéztem a Hachikót (na jó nem egyszer, de legutóbb ez volt) és én is másképp tekintettem a kutyámra:)

Tényleg elmúlik majd. Pár nap és minden a régi lesz:)

2013. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Öld meg a cicádat.
2013. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A macskád át akarja venni fölötted a hatalmat. tudom,hogy a Life of Pi nem pont erről szól,de hidd el ez történik.
2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Answer from M. válasza:

Lehet, hogy hosszú de ha láttátok már a filmet, és tetszett feltétlenül olvassátok el, megéri! :)

VIGYÁZAT!!! SPOILER VESZÉLY!!!

[link]

2014. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!