Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Alkonyatról?

Mit gondoltok az Alkonyatról?

Figyelt kérdés
Miét utáljátok? Miért szeretitek? Melyik rész tetszett a legjobban? Lesz 6. rész?
2013. máj. 20. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Én csak az első részt láttam(bár elég is volt).


Szerintem csak egy újabb sablonos tucatdolog. Csöpögős,erőltetett és semmi fantázia benne,olyan,amilyet mindenki tudna írni,ha megerőltetné magát. Arról nem is beszélve,hogy teljesen kifacsarja ezt a vámpír dolgot. Eddig sem rajongtam értük,mint +természetfeletti lényekért",de ezek után...


Személyes vélemény,nem kell megsértődni miatta.

2013. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is csak az első részt néztem meg, de hatalmas csalódás volt. Borzalmas szereplőválogatás, a filmnek semmi mondandója és maga az egész film egy kalap kaki.. A többire már nem is voltam kíváncsi..
2013. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Hogy mit gondolok róla?? Hát ezt

[link]

2013. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mind a 4 könyv megvan, én nagyon szeretem. Éppen a történet egyszerűsége ragad meg. A film? Sz*r. Nagyon gáz. Kristen Stewart fa arca levágott.
2013. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

5 percbe összefoglalja: http://www.youtube.com/watch?v=4UdhIe1AvDg


A film is iszonyat rossz, de a könyv is egy hulladék

2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az első még az újdonság miatt jó volt. Viszont, halálosan unalmas egy idő után. A 4 könyvben nincs történés, semmi, alig. Csak ismétlik önmagukat.
2013. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Én azt sajnálom, hogy mielőtt elkeztem volna a könyvet, már tudtam, hogy hogy néznek ki a karakterek anélkül, hogy láttam volna a filmet, mert orrba szájba reklámozták, ceruza, füzet ... Mindenhol csak olyanokat láttam

Esélyt sem adtak azoknak, akik később akarták elkezdeni a könyvet. A film pedíg nem rossz, de nem méltó a könyvhöz, főleg Kristen... Pfff az nő...

2013. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a könyv tetszett?
2013. jún. 13. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon is :)
2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!