Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brony-ik Pegasister-ek mit...

Brony-ik Pegasister-ek mit gondoltok az új equestria girls ről?

Figyelt kérdés
Szerintem felháborító!!!

2013. máj. 15. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ma este adják a mozikban Amerikában, ezért nem láttam és elég valószínű, te sem. Ennek ellenére az eddig kiadott információk, előzetesek alapján az a véleményem, hogy az ötlet jó, de a megvalósítása (ahogy a Hasbro mostani munkáit ismerjük) valószínűleg elég gyenge lesz. Az előzetes alapján egy tucat Disney filmre számíthatunk, Mary Sue karakterekkel. Nagyon remélem, hogy végül nem így lesz, de sajnos kevés esélyünk van rá :(
2013. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Júni. 16-án fogják adni.

Szerintem akár jó is kisülhet belőle. Hát az alap MLP-vel is így kezdődött. "Úr isten, egy hülye gyerekműsor."

Én egyre jobban hiszem, hogy akár jó is lehet.

2013. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FluttershyHUN válasza:
25%
Sziasztok! Szerintem egy jó film. Ha érdekel itt a link ( mozis a kép és a hang is de jó minőségű). LINK: http://www.youtube.com/watch?v=nJmrgLInAcI
2013. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
én megnéztem, szerintem rohadt jó
2013. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
ott kezdeném h nem új! majdnem fél éve néztem meg eredeti angol szinkronnal és ha összevegyítem a magyarral akkor még mindig szar a szinkronszínész válogatás...
2013. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Te elolvastad hogy mikor írtam ezt a kérdést?

Mert pont fél éve írtam amikor még új volt. :D

2013. okt. 20. 10:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!