Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (Éjjel Nappal Budapest) Már...

(Éjjel Nappal Budapest) Már semmi nem lesz olyan, mint rég?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nem nézem de azt azért elmondom hogy egy rakat sz*r ez a sorozat vagy mi a..nak hívják.
2013. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Viszlát!!!
2013. máj. 18. 11:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Na akkor még én kiegészíteném annyival, hogy nálunk nem az megy ,de később készültem visszanézni neten egy pár részt, csak hogy tisztázzuk. Részemről én egy szóval nem mondtam, hogy förmedvény, mivel amit nem ismerek, arról nem is tudnék rendesen véleményt mondani, szóval azt se mondom hogy jó, de azt se, hogy nem.

Bocsi kérdező, de ezt még kellett. :S

2013. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nem kérek bocsánatot a kérdezőtől főleg nem mert figyelemmel kísér egy ilyen alpári primitív sorozatot ami őt és az IQ hányadosát minősíti.Nagyon egyszerű a válasz,mivel be kell indítani egy sorozatot ill felvezetni nem lehet rögtön minden az elején olyan bonyolult mint amikor már zajlik a sorozat.Tehát a kérdésedre a válasz a végéig még várhatod hogy béke legyen.
2013. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

lóf*sz ez a "sorozat"... és te meg ezért sírsz mert össze vannak veszve? -.-"

mint mondtam pár hónap múlva már úgyse adják, a per miatt

2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
meg van írva, haló. te néznéd hónapokon keresztül ezt a hulladékot, ha csak annyiról szólna az összes rész, hogy együtt laknak, és vidáman beszélgetnek? ez a lényege, hogy "izgalmas" legyen. az már más kérdés, hogy annyira sok benne a hiszti meg a bonyodalom, hogy teljesen gagyi, és csak az ilyenek látják benne a valóságot, mint te...:D további sikeres agyleépítést.
2013. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!