Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hős legendájában Kahlan az...

Bogii22 kérdése:

A hős legendájában Kahlan az inkvizítor anya, de tulajdonkeppen mit jelent? Mit kell csináljon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a dolga h rendet tartson a nép között, igazságot szolgáltasson, amiben nagy segítségére van az a képessége, h képes megérezni, ha valaki hazudik. És persze az is a feladata, h segítse a Keresőt, ahogy csak lehetséges, h Richard végül legyőzhesse a gonoszt. Remélem segítettem a válaszommal :) Egyébként magam is nagy rajongója vagyok ennek a sorozatnak. Kétszer is láttam, mind a két évadot.
2013. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii, és igen segítettél. :)
2013. jún. 29. 12:18
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát, az eredetiben (a könyvben) az inkvizítorok az erejükkel képesek "megérinteni" másokat, ekkor minden érzés törlődik az áldozatból és csak az inkvizítor iránti teljes odaadás marad. Ekkor bármit megtesznek neki, ha kéri meg is halnak. És mint minden szervezetnek, nekik is kell egy főnök, aki az inkvizítor anya. Főképp bűnösöket hallgatnak ki így, de önvédelemre is használják az erejüket.Maga az inkvizítor anya lényegében minden király és királynő felett áll, képviseli a kisebb országokat és népeket és közvetlenül az uralkodó réteg körében rendezi a nézteltéréseket.
2013. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azt jelenti hogy ő tudja mi a jó mi nem , a feladata védeni a keresőt
2015. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!