Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok köztben Nóra mióta...

Barátok köztben Nóra mióta Igor elrabolta furcsán viselkedik. Milyen lelki betegsége lehet?

Figyelt kérdés
Már mint úgy értem csak a szerepben.

2013. máj. 11. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelki betegsége nem tudom, de pszichés betegsége biztos van még hozzá szerintem poszttrauma.
2013. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A köteles jelenet meg a villanykiégéses jelenet biztos hogy pánikbetegségre utal, sajnos ez a húgomra is igaz, csak neki más rossz élménye volt.

Az a része amikor mindent elfelejt mintha meg se történt volna, az már megint egy másik betegségre utalhat, az tuti hogy ez komoly pszichés probléma már most így észre lehet venni. És szerintem tuti hogy előbb utóbb a filmben persze a pszichiátrián fog majd kikötni. Bár nem tudom mit terveznek az írók, de tuti hogy az lesz amikor már az egész ház észre veszi hogy valami nem gömbölyű Nórával és akkor kitudja majd mi lesz még.

2013. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!