Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két régi mesefilmet keresek....

Két régi mesefilmet keresek. Mi lehet a címük?

Figyelt kérdés

Szóval amint már említettem két igen régi mesefilmen töröm már mióta a fejem.

Az egyikben egy bácsi talán az unokájának készít fából egy kisborjút(bocit:) ). Aztán bekenik szurokkal majd egy egy medvebocs ragad hozzá.

A másik film pedig valamilyen keleti országban játszódhat. Talán India. Van benne egy barna bőrű fiú, és egy lány, aki talán a testvére. Majd elátkozzák őket, és valamelyikük antiloppá változik, akit le akarnak vadászni.

Tudom, hogy nem sok, sőt szörnyen kevés információ ez, de valóban nagyon sok évvel ezelőtt láttam ezeket. Ha bárki mégis ráismerne, nagyon örülnék a válaszának. :)



2013. máj. 8. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
a 2.-ban nem ikrek és érzik, h a másikkal mi történik? mert ha az, akkor valamelyik grimm-mese, de azt meg nem mondom, h melyik.
2013. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2. Samba et Leuk --- Szamba és Ugri:):):)
2013. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :):)

Az első pedig a szalmaborjú volt :)

2013. máj. 28. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!