Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem sokkal jobbak...

Csak szerintem sokkal jobbak a régi filmek, mint az újak?

Figyelt kérdés
Nagyon rég láttam már az újak között igazán jó filmet, mind olyan sablonos és elcsépelt már.
2013. máj. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív. Kinek a régiek, kinek az újak tetszenek jobban. Véleményem szerint a régebbi filmek között több igazán jó akadt, mint mondjuk mostanában. Manapság az a probléma, hogy erőltetik a filmeket. Nem tudnak valami igazán újat kitalálni, ezért feldolgoznak valami elcsépelt témát... Egyszerűen erőltetik a filmkészítést.
2013. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az több mindentől függ. Milyen műfajú film,melyik országból,stb. Vannak azért ma is jó filmek,csak nem feltétlenül azok folynak a csapból is.
2013. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Mert te is csak a mainstream szarokat nézed, amiket moziba nyomatnak meg mindenhol reklámoznak.

Ma is minimum van annyi jó film, mint régen, csak jobban kell keresni, mert a sok szar elnyomja (de mivel több film készül mostanában, ezért a még tényleg van annyi jó, mint régen).

2013. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Van pár újabb film amik meg maradtak bennem: Ne engedj el!, Szerelmünk lapjai, A nyugtalanság kora, Életrevalók.

imádom őket.

2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi számít újnak? mi számít sablonosnak? vannak nagyon jó új filmek pl.: [link]
2013. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!